Ostatnie posty

Fotele do Karmienia

Okres karmienia piersią to wyjątkowy czas, w którym warto zadbać o maksymalny komfort maluszka i mamy. Niezastąpiony może okazać się właściwy fotel do karmienia. Fotel do karmienia piersią tak często niedoceniany przez przyszłe mamy to naprawdę niezbędny mebel w pokoju niemowlaka. Wyjaśnimy dlaczego jest on tak ważny, gdyż wygodny fotel dla matki karmiącej znacząco wpływa na komfort podczas wielu godzin karmienia maleństwa.

Fotel do karmienia wygodny i praktyczny dodatek

Młoda mama podczas opieki i pielęgnacji maleństwem narażona jest na wiele stresów. Warto zadbać o wyjątkowe warunki podczas tak przecież ważnego momentu jak karmienie maleństwa. Wydawać by się mogło, że przecież nakarmić można dziecko wszędzie, ale jako doświadczona mama uwierz mi, jak ważne jest to aby karmienie dziecka odbywało się w warunkach po prostu wygodnych. W początkowym okresie karmienia dziecka uczymy się tego, napotykamy na wiele trudności jak chociażby niewystarczająca ilość pokarmu, szukamy najlepszej najwygodniejszej pozycji do karmienia maleństwa. Uczymy się siebie nawzajem. Wiele godzin prób, często nieudanych jest deprymujące i zniechęcające i prowadzą często do okropnych bóli kręgosłupa, napięcia mięśni. Z pomocą wtedy na pewno może przyjść zakup odpowiedniego fotela do karmienia - wyjaśnimy jaki będzie najlepszy.

Najlepszy wybór fotel do karmienia „uszatek”

Wygodny „usztek” to jeden z najlepszych wyborów. Dobrze wyprofilowany fotel dla karmiącej mamy zapewni jej maksimum wygody i nie obciąży kręgosłupa. Fotel do karmienia „uszatek” jest wysoki dzięki czemu wygodnie oprzesz głowę. Posiada również wysokie i miękkie podłokietniki, dzięki nim przyjmiesz wygodną pozycję podczas karmienia. Trzymanie główki dziecka w powietrzu podczas wielu godzin codziennego karmienia jest męczące - warto mieć możliwość podparcia rąk. Fotel dla karmiącej mamy „uszatek” ma również odpowiednią głębokość. Jest na tyle głęboki abyś mogła wygodnie w nim usiąść wraz z dzieckiem. Wygodny fotel do karmienia piersią zredukuje bóle kręgosłupa oraz zmniejszy napięcie mięśni. Zadbaj o komfort podczas karmienia maleństwa. Bardzo często fotel „uszatek” sprzedawany jest w zestawie z podnóżkiem. Podnóżek ten z pewnością przyniesie ulgę zmęczonym nogom mamy. Uniesienie nóg do góry wpływa pozytywnie na krążenie, odciąża również kręgosłup. Podnóżek sprawdzi się świetnie również jako dodatkowe siedzenie.

Materiał z którego wykonany jest fotel do karmienia też jest ważny. Pamiętaj aby był on miły w dotyku i łatwy do czyszczenia. Warto też aby materiał użyty do wykonania fotela był naturalny i antyalergiczny.

Praktyczny fotel bujany do karmienia dziecka

Alternatywą do tapicerowanych foteli do karmienia jest tzw „bujak”. Są to fotele do karmienia zazwyczaj wykonane są z drewna z możliwością bujania. Świetnie sprawdzą się one dla dzieci, które potrzebują bujania, które to je uspokaja. Fotele te mają odpowiednio wyprofilowane podparcie oraz podłokietniki, wszystko to pozwoli ci przyjęcie wygodnej pozycji do karmienia. Fotel bujany do karmienia jest zazwyczaj lekki dzięki czemu bez trudu np. możesz przenieść go do ogrodu lub na taras i tam karmić maluszka. Fotel dla karmiącej mamy - fotel bujak jest łatwy do czyszczenia i zajmuje niewiele miejsca. Uniwersalna kolorystyka fotela pozwala na ustawienie go zarówno w pokoju chłopca jak i dziewczynki. Fotel do karmienia piersią „bujak” to fotel idealny podczas karmienia dziecka ale jest równie praktyczny w późniejszym etapie rozwoju dziecka. Będzie idealny do czytania bajek i odpoczynku.

Fotel dla karmiącej mamy w Twoim wnętrzu

Fotel do karmienia to oczywiście praktyczny mebel, który z pewnością ułatwi karmienie maleństwa i zapewni wysoki komfort podczas karmienia. Fotel dla karmiącej mamy to również stylowy dodatek do pokoju dziecka. Sprawdzi się idealnie w późniejszym etapie rozwoju dziecka jako fotel do odpoczynku czy też czytania bajek. Możesz go umieścić w pokoju dziecka lub po prostu w salonie. Z czasem stanie się fotelem z którego będą korzystać wszyscy w Twoim domu.

Pamiętaj, że warto zainwestować w fotel do karmienia, który wpłynie pozytywnie na Twoje zdrowie, zdrowie i spokój Twojego maleństwa. Fotel dla karmiącej mamy to również świetny dodatek do pokoju Twojego dziecka i funkcjonalny mebel który posłuży na wiele lat.

Fotele do karmienia - dla Młodej Mamy | MiFiLi.pl

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji