Ostatnie posty

Bellamy Ines Elegant White

Bellamy Ines

Bellamy Ines - funkcjonalność i design dla wymagających

Rodzice małych dzieci poszukują mebli funkcjonalnych oraz eleganckich, których nie trzeba będzie wymieniać po roku czy dwóch. Niestety, takich mebli na rynku jest jak na lekarstwo. Często zdarza się, że jakość nie idzie w parze z funkcjonalnością, lub funkcjonalność zaburza ładny i ciekawy design. Firma Bellamy, jako jedna z nielicznych, potrafiła połączyć wszystkie najważniejsze dla rodziców cechy: bezpieczeństwo, funkcjonalność i dobry design.

Po pierwsze, wysokiej jakości materiały

To, że wysoka jakość zapewnia bezpieczeństwo, powinno być jasne dla wszystkich rodziców i opiekunów wyposażających pokój maluszka. Wszystkie meble Bellamy Ines zostały wykonane z materiałów wytrzymałych, zapewniających zarówno bezpieczeństwo jak i szeroką ochronę przez różnymi uszkodzeniami: mechanicznymi, zabrudzeniami czy wilgocią.Bellamy Ines to meble wykonane z płyty meblowej i płyty MDF charakteryzujących się dużą trwałością i odpornością. Meble pokryte są bezpieczną, certyfikowaną farbą, która z jednej strony jest bezpieczna dla dziecka i nie wywołuje alergii, z drugiej zaś odpowiednio zabezpiecza meble sprawiając, że przez długi czas wyglądają one bardzo dobrze! Farba chroni przed wodą, oliwkami oraz mleczkami. W meblach zostały użyte także prowadnice wyposażone w cichy system domykający, dzięki czemu zamykająca się szuflada nigdy nie zrobią niepotrzebnego hałas i nie obudzą śpiącego dziecka. Rzetelnie wykonane meble mogą służyć przez wiele lat zachowując idealny wygląd.

Po drugie, klasyczne kolory

Kolekcja Belamy Ines została przygotowana w dwóch kolorach: bieli i szarości. Oba te kolory są eleganckie, klasyczne i pasują do pokoju dziecka – od niemowlaka po starszaka. Jeżeli chcesz, aby pokój maluszka wyglądał bardziej kolorowo, możesz skorzystać z różnorodnych ozdób i gadżetów: literek z imieniem dziecka, obrazków czy poduszeczek. Kiedy dziecko podrośnie wystarczy zmienić tylko niektóre elementy, a nie meble, co zapewnia bardzo duże oszczędności. Warto także zmówić uwagę na wykończenie mebli, m.in. na dodatki i frezowania. Zostały one wykonane w ten sposób, aby meble pasowały zarówno do pokoju chłopca jak i dziewczynki.

Kolekcja Bellamy Ines – zorganizuj pokój dziecka zgodnie z preferencjami

Kolekcje Bellamy projektowane są w ten sposób, aby rodzice mogli idealnie dopasować meble do wielkości pokoju i do potrzeb. Bellamy nie ogranicza się wyłącznie do sprzedaży łóżeczek, komód i szaf – każda kolekcja jest bardzo obszerna. Bellamy Ines składa się m.in. z łóżeczek i łóżek w różnych rozmiarach (np. 60x120, 70x140, 90x200). Łóżeczka można zakupić zarówno z bardzo wygodną i pojemną szufladą jak i bez. W kolekcji znajduje się także komody z bardzo wygodnymi i głębokimi szufladami, półki, szafy 2 i 3 – drzwiowe, regał, biurko, a nawet wygodny przewijak dostosowany do komody oraz skrzynia na zabawki. Przewijak w każdej chwili może zostać zdemontowany z komody. Tak duży wybór pozwala rodzicom lub opiekunom na dobranie optymalnego rozwiązania dopasowanego do wieku i potrzeb dziecka.

Jak dostarczane są meble?

 

Meble Bellamy Ines, podobnie jak inne serie mebli Bellamy, dostarczane są w paczkach do samodzielnego złożenia. W zestawie kupujący otrzymuje instrukcję oraz wszystkie potrzebne do montażu elementy. Dzięki temu, można złożyć meble w dowolnym momencie.

Meble Bellamy Ines to świetna propozycja dla rodziców i opiekunów wymagających, którzy od mebli dla dzieci oczekują najwyższych standardów oraz poszukujących rozwiązań na dłużej.


Zachęcamy do przejrzenia oferty sklepu Mifili, w której zawsze znajdują się wyłącznie najlepsze propozycje od znanych i cenionych na rynku producentów mebli i artykułów dla najmłodszych.

Meble Bellamy Ines Elegant White dla dziecka | MiFiLi.pl

Jest 17 produktów.

Pokazano 1-17 z 17 pozycji