Ostatnie posty

Bellamy Good Night Łóżeczko 140x70

Bellamy Good Night 140x70

Szykowne łóżko bellamy dla wymagających rodziców. Połączenie prostoty i elegancji. Charakterystyczne frezy, piękny element dekoracyjny umieszczony na wezgłowiu oraz szeroka gama kolorystyczna z pewnością wyróżniają łóżeczko spośród innych. Przy odpowiednim doborze dodatków we wnętrzu łóżeczko bellamy good night świetnie sprawdzi się zarówno w pokoju chłopca jak i dziewczynki. Łóżko Good Night możemy dodatkowo spersonalizować  dzięki naklejce z imieniem dziecka.

Wyjątkowe łóżeczko Good Night 70x140

Cechy łóżeczka Good Night 70x140

Łóżeczko bellamy wykonane zostało z litego drewna, płyty MDF oraz płyty laminowanej.  Łóżko posiada dwa wyjmowane szczebelki, trzy poziomy regulacji wysokości stelaża pod materac oraz pojemną  szufladę na wysokiej jakości prowadnicach.  Łóżeczko dla dziecka bellamy w komplecie posiada jedną barierką zabezpieczającą dziecko przed wypadnięciem. Barierka ochronna  może być zamontowana z prawej lub lewej stronie. Ciekawym rozwiązaniem jest dodawana w zestawie z łóżkiem materiałowa maskownica zasłaniająca zawartość szuflady. Dzięki niej zawartość szuflady jest niewidoczna. Łóżeczko jest bardzo funkcjonalne, rośnie wraz z dzieckiem. Poprzez demontaż przedniej ramki łóżeczka otrzymujemy praktyczne łóżeczko tapczanik 140x70. Jest to bardzo przemyślane rozwiązanie, które umożliwia nam przedłużenie użytkowania łóżeczka przez dziecko nawet do 6 roku życia.

Kolorystyka łóżeczka Good Night

Łóżeczko dla dziecka Good  Night od firmy Bellamy, występuje w bardzo różnorodnej kolorystyce. Znajdziemy tu łóżeczko w kolorze pure. Jest to łóżeczko w kolorze złamanej bieli pure, które kolorystycznie idealnie pasuje do kolekcji  Ines elegant white producenta. Łóżeczko good night w kolorze snow, to łóżeczko, które śmiało można łączyć z kolekcją Marylou od Bellamy.  Natomiast łóżeczko bellamy good night w kolorze szarym połączymy bez problemu z kolekcją Ines firmy Bellamy która jest w tych samych odcieniach szarości co łóżeczko 70x140 good night grey. Mamy też łóżeczko good night w kolorze flamingo czyli delikatnego różu i to łóżeczko swobodnie możemy łączyć z mebelkami z innych kolekcji producenta według własnego uznania.

Jak widzimy łóżeczko good night daje nam wiele możliwości aranżacyjnych i pozwala stworzyć naprawdę wyjątkowy pokój dziecięcy. Solidna konstrukcja łóżeczka oraz jego funkcjonalność to najważniejsze cechy, dzięki którym łóżeczko posłuży naszym dzieciom przez wiele lat. Oryginalna stylistyka łóżeczka sprawia, że we wnętrzach wygląda ono niezwykle i wyjątkowo. Różnorodne zestawy mebli Bellamy pozwalają nam łączyć łóżeczko z wybranymi kolekcjami producenta. W ofercie producenta Bellamy znajdziemy również przepiękne kolekcje pościeli do łóżeczek, w tym kolekcję lnianą. Zarówno kolekcja lniana misty grey jak i lniana snowy white, ślicznie będzie współgrać z łóżeczkiem good night.

Meble Bellamy Good Night - do pokoju dziecka | MiFiLi.pl

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji