Ostatnie posty

Łóżeczka Niemowlęce

Łóżeczko niemowlęce ważny element w pokoju Twojego dziecka

Łóżeczko niemowlęce to najważniejszy element w pokoju Twojego maleństwa. Bezpieczne i praktyczne łóżeczko dla niemowlaka, zapewni mu spokojny sen. Trwałe łóżeczko dla dziecka, wykonane z wysokiej jakości materiałów, bezpieczne to łóżeczko które posłuży na wiele lat.

Wymiar łóżeczka niemowlęcego - nie bez znaczenia

Łóżeczko niemowlęce w rozmiarze 120x60 to najczęściej spotykane łóżeczko. Jest to model, który posłuży dziecku do ok 3 roku życia. Łóżeczko dla dziecka w rozmiarze 120x60 centymetrów posiada 3 poziomy regulacji wysokości materaca, które to wysokości dopasowujemy do wieku i rozwoju dziecka. Jest to bardzo ważna funkcja, która znacząco wpływa na bezpieczeństwo maluszka oraz na komfort użytkowania mamy. Łóżeczko niemowlęce w rozmiarze 120x60 centymetrów posiada wyjmowane szczebelki, w zależności od modelu 2 lub 3. Wyjmowane szczebelki, w przyszłości pozwolą dziecku na samodzielne wchodzenie i wychodzenie z łóżeczka Znajdziesz również modele łóżeczek niemowlęcych w rozmiarze 120x60 centymetrów bez wyjmowanych szczebelek - to nie problem, łóżeczka te posiadają za to inne praktyczne rozwiązania.

Zazwyczaj łóżeczka w rozmiarze 120x60 to proste łóżeczka bez dodatkowych funkcji, mamy również łóżeczka w tym rozmiarze z funkcją sofki. Jest to bardzo praktyczna funkcja, która w momencie obniżenia stelaża na trzeci najniższy stopień, pozwala na stworzenie praktycznej sofki. Jest to bardzo funkcjonalne rozwiązanie dla dziecka, które zaczyna chodzić. Sofka umożliwia dziecku samodzielne korzystanie z łóżeczka, dodatkowo zastosowana barierka zwiększa bezpieczeństwo dziecka. Funkcja sofki to pierwszy krok do samodzielnego spania. Ciekawą propozycją są również łóżeczka niemowlęce w rozmiarze 120x60 centymetrów z funkcją kołyski czy też z opuszczanym bokiem.

Praktyczne rozwiązania - łóżeczko niemowlęce 140x70

Na dużą uwagę zasługują również łóżeczka niemowlęce w rozmiarze 140x70 centymetrów. Są to łóżeczka niemowlęce, które może posłużyć dziecku nawet do 6 roku życia.  Łóżeczka niemowlęce w rozmiarze 140x70 centymetrów posiadają wyjmowane szczebelki oraz trzy poziomy regulacji wysokości materaca. Co najważniejsze łóżeczka dla dziecka w rozmiarze 140x70 posiadają wiele praktycznych funkcji, dzięki którym mogą one posłużyć dziecku nawet do 6 roku życia.

Pierwszą najczęściej spotykaną funkcją jest funkcja sofki, lecz nie tylko. Z funkcji sofki możemy takie łóżeczko przekształcić w praktyczny tapczanik. Dzięki takim możliwościom rodzic w wieku dziecka 3-4 lat nie zastanawia się nad zakupem nowego łóżeczka bez szczebelek, gdyż funkcję wygodnego i bezpiecznego łóżeczka zapewnia łóżeczko niemowlęce z możliwościami przekształcenia w tapczanik.

Występują łóżeczka niemowlęce w rozmiarze 140x70 centymetrów z możliwością wydłużenia do 160 cm oraz z możliwością stworzenia z nich nie tylko tapczaników ale nawet praktycznego biurka. Możliwości jest wiele, warto dokładnie zapoznać się z proponowanymi rozwiązaniami, które są funkcjonalne i sprawiają że łóżeczko niemowlęce może posłużyć naszemu dziecku naprawdę na długo.

Producenci proponują wspaniałe kolekcje mebli, które w połączeniu z praktycznymi łóżeczkami niemowlęcymi stworzą wspaniały wystrój w pokoju Twojego dziecka. Dzięki przemyślanemu zakupowi wielofunkcyjnego łóżeczka niemowlęcego zaoszczędzimy pieniądze i czas.

Bezpieczne łóżeczka niemowlęce

Przy zakupie łóżeczka dla niemowlaka należy zwrócić uwagę na stabilność łóżeczka oraz zastosowane farby. Do produkcji mebli dla dzieci należy stosować antyalergiczne  farby z odpowiednimi obowiązującymi certyfikatami. Bezpieczne łóżeczko niemowlęce to łóżeczko wykonane z wysokiej jakości materiałów, stabilne i starannie wykończone. Łóżeczka niemowlęce atestowane, zgodne z polskimi i europejskimi normami to gwarancja jakości i bezpieczeństwa.

Większość modeli łóżeczek niemowlęcych wykonane jest z naturalnego materiału jakim jest drewno w połączeniu z płytą meblową czy też certyfikowanym MDF-em.

Szuflada do łóżeczka niemowlęcego

Dostępne modele łóżeczek niemowlęcych zarówno w rozmiarze 120x60 centymetrów czy też 140x70 centymetrów wyposażone są w praktyczną szufaldę Szuflada stanowi doskonałe miejsce do przechowywania które są zawsze  „pod ręką”.

Łóżeczko niemowlęce do pokoju dziecka | MiFiLi.pl

Jest 96 produktów.

Pokazano 1-51 z 96 pozycji