Ostatnie posty

Bellamy Marylou

Bellamy Marylou – klasyczne i eleganckie meble dla dzieci

Rodzice szukający klasycznych i eleganckich mebli dla dzieci, które będą również bezpieczne i wytrzymałe, powinni sprawdzić, co oferuje marka Bellamy. Meble tej marki znane i cenione są na rynku od kilkunastu lat. Każda kolekcja Bellamy zachwyca wyjątkowym designem połączonym z prostotą i elegancją. Przykładem jest kolekcjaBellamy Marylou. Bezpieczeństwo i przytulny azyl dla dziecka, wyjątkowy styl, prostota, wysoka jakość używanych materiałów – to wszystko sprawia, że zakochasz się w meblach Bellamy!

Bellamy Marylou to linia mebli dziecięcych utrzymana w klasycznym stylu. Biel zapewnia świeży i delikatny wygląd, a pokój wyposażony w meble tej kolekcji, charakteryzuje się elegancją i przytulnością. Biel mebli przełamana jest przez srebrne uchwyty.

Z Bellamy Marylou wyposażysz cały pokój

Kolekcja Bellamy Marylou składa się z wszystkich najpotrzebniejszych w pokoju dziecka mebli. W skład całej kolekcji wchodzą: łóżeczko o wymiarach 60x120 lub 70x140, łózko 90x200, biurko, komoda, szafa dwudrzwiowa, szuflada do łóżeczka (dopasowana do jego wielkości), półka, regał, a także skrzynia na zabawki oraz szuflada 90x200 stanowiąca dodatkowe miejsce do spania.

Bezpieczeństwo najwyższym priorytetem

Oprócz doskonałego wyglądu mebli Bellamy Marylou, przy produkcji zwrócono szczególną uwagę na bezpieczeństwo. Meble w tej kolekcji spełnią wszelkie normy europejskie zarówno pod względem bezpieczeństwa jak i wykonania i użytkowania. Przede wszystkim producent zadbał o to, aby podczas produkcji użyte były wyłącznie bezpieczne materiały. Meble Bellamy Marylou posiadają zaokrąglone krawędzie, na czym zyskuje nie tylko estetyka mebli, ale również zwiększa się bezpieczeństwo podczas użytkowania.

Wszystkie wykorzystane do wykończenia mebli farby posiadają wymagane certyfikaty. Farby wzmacniają odporność mebli, zabezpieczając przed żółknięciem oraz zarysowaniami. Farba spełnia normę Chemical Resistance UNI EN 12720.

Meble Bellamy dostarczane w paczkach

Dla wygody Klientów, meble Bellamy Marylou dostarczane są w paczkach. Daje to dwie korzyści. Po pierwsze, wielu rodziców decyduje się na zakup mebli do pokoju dziecka jeszcze przed jego narodzeniem. Meble dostarczane w całości zajmowałyby zbyt dużo miejsca i mogłyby przeszkadzać domownikom. Po drugie, karton można przechować i rozpakować go w dowolnym momencie – maluszkowi nie jest potrzebny cały komplet mebli od razu. Z kolei rodzice mają pewność, że reszta mebli rozpakowana w późniejszym terminie, będzie częścią kolekcji – idealnie dopełniającą całość przestrzeni maluszka.

Bellamy wie, co dobre dla dzieci

Meble Bellamy znane są na rynku od ponad 15 lat. Firma oferuje wysokiej klasy komplety mebli dziecięcych. Nie są to jednak zwykłe meble… każda kolekcja charakteryzuje się wyjątkowością. Nie są to meble, które po jednym sezonie przestają być modne. Często można je modyfikować, rosną wraz z dzieckiem i dopasowują się do potrzeb malucha i jego rodziców. Ich design oraz kolorystyka sprawiają, że pięknie prezentują się przez wiele lat.

Bellamy podchodzi do tworzenia mebli holistycznie. Oznacza to, że w każdej kolekcji znajdują się nie tylko typowe meble, takie jak łóżeczko, szafa czy komoda, ale również pojemniki na zabawki, przewijaki na komodę, barierki dopasowane do wielkości łóżeczek itp. Dzięki temu, każdy rodzic może stworzyć przestrzeń wyjątkową i wygodną.

Oprócz kolekcji Bellamy Marylou, warto zapoznać się również z innymi propozycjami tego producenta, który oferuje bezpieczeństwo dziecku, a rodzicom spokój i pewność, że ich maluszek otoczony jest przyjaznymi dla niego meblami.

Meble Bellamy Marylou - meble dla dzieci | MiFiLi.pl

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-13 z 13 pozycji