Ostatnie posty

Ostatnie posty

 • Novelies - wyjątkowe meble dla dzieci
  Novelies - wyjątkowe meble dla dzieci

  Szukasz stylowych i komfortowych mebli dla swojego malucha? Prezentujemy markę Novelies, która zaprojektowała meble dla dzieci według najwyższych standardów, z troską o niemowlęta, nieco starsze dzieci oraz nastolatków. Jaka jest marka Novelies oraz czym wyróżniają się ich meble dla dzieci? Sprawdź w dzisiejszym wpisie.

  Read more
 • Kolekcja Lumi Bellamy - co warto o niej wiedzieć ?
  Kolekcja Lumi Bellamy - co warto o niej wiedzieć ?

  Pokój dziecka to przestrzeń, która zasługuje na wyjątkową aranżację. Każdy maluch chce poczuć się dobrze i komfortowo w swoim wnętrzu, a rodzic dołoży wszelkich starań, aby urządzić przestrzeń w taki sposób, by zadbać o najdrobniejszy szczegół. Z pomocą w praktycznym i nowoczesnym urządzeniu dziecięcego pokoju przychodzi marka Bellamy. Znany i lubiany przez rodziców oraz ich pociechy producent przygotował nową kolekcję Lumi, o której więcej napiszemy w poniższym wpisie.

  Read more
 • Pokój dla chłopca w wieku szkolnym
  Pokój dla chłopca w wieku szkolnym

  Czas, gdy dziecko po raz pierwszy idzie do szkoły, jest bardzo ważny zarówno dla rodziców, jak i samego dziecka. Często towarzyszy mu podekscytowanie oraz radość związana z przeżyciem czegoś nowego i niespotykanego. Jak ułatwić dziecku start w nieznane? Przygotuj dla niego wyjątkową przestrzeń w pokoju, aby czuło się komfortowo i swobodnie.

  Read more
 • Entelo, czyli o krzesłach do biurka
  Entelo, czyli o krzesłach do biurka

  Ergonomiczne krzesło biurkowe dla dziecka to jeden z ważniejszych elementów, gdy nasza pociecha rozpoczyna edukację szkolną. Kto z nas, rodziców, nie dba o zdrowie i bezpieczeństwo swojego malucha? Krzesło dla dziecka powinno być nie tylko wygodne i komfortowe, ale przede wszystkim powinno zadbać o zdrowy i nieobciążony kręgosłup.

  Read more
 • Kolekcja mebli Cube marki Pinio - co warto o niej wiedzieć?
  Kolekcja mebli Cube marki Pinio - co warto o niej wiedzieć?

  Meble do pokoju dziecka to bardzo ważny i niekiedy trudny wybór. Warto zdecydować się na takie, które będą zarówno funkcjonalne i praktyczne, ale także nowoczesne i designerskie. Wykonane z naturalnych materiałów, sprawdzą się przez długi czas. Taka właśnie jest najnowsza kolekcja mebli Pinio - Cube. Co warto o niej wiedzieć? Zapraszamy do przeczytania dzisiejszego wpisu.

  Read more
 • Jak urządzić kącik do zabawy dla najmłodszych?
  Jak urządzić kącik do zabawy dla najmłodszych?

  Kącik zabaw w pokoju dziecka to bardzo ważna przestrzeń dla każdego malucha. Wręcz królestwo, w którym zabawa jest najważniejsza. Jak urządzić kącik zabawowy dla dziecka oraz na co zwrócić szczególną uwagę? Podpowiadamy w tym wpisie.

  Read more
 • Łóżko na antresoli - co warto o nim wiedzieć
  Łóżko na antresoli - co warto o nim wiedzieć

  Urządzenie pokoju dla dziecka to nie lada wyzwanie. Dzieci szybko rosną, zmieniają się ich gusta, kolory oraz pomysły na dekoracje czy zabawki. Dlatego urządzając pokój dziecięcy warto niekiedy postawić na uniwersalne rozwiązania, które sprawdzą się przez dłuższy czas. Taki właśnie będzie wybór łóżka na antresoli. Co warto o nim wiedzieć? Sprawdzamy w poniższym wpisie.

  Read more
 • Biurko do pokoju młodego ucznia - jakie wybrać?
  Biurko do pokoju młodego ucznia - jakie wybrać?

  Rok szkolny rozpoczął się już na dobre. Dzieci wróciły do szkół, a wraz z nimi codzienne obowiązki związane z nauką. Czas po lekcjach, spędzony w domu, sprzyja nauce i odrabianiu zadanych przez nauczycieli lekcji. Czy efektywna nauka idzie w parze z dobrze urządzonym pokojem młodego ucznia? Sprawdzamy w dzisiejszym wpisie, podpowiadając, jak wybrać biurko do pokoju dziecka.

  Read more
 • Jak urządzić pokój dziecka z kolekcją mebli Swing Pinio?
  Jak urządzić pokój dziecka z kolekcją mebli Swing Pinio?

  Pokój dziecka jest ważnym pomieszczeniem w każdym domu. To, w jaki sposób zostanie urządzony, będzie wpływało na jego rozwój, kreatywność, chęci do zabawy czy nauki. Dlatego dzisiaj przychodzimy z podpowiedziami i inspiracjami - jak urządzić pokój dziecięcy korzystając z kolekcji mebli Swing Pinio.

  Read more
 • Jak wybrać materac dla dziecka?
  Jak wybrać materac dla dziecka?

  Pokój dziecka to przestrzeń, która powinna nie tylko być urządzona z pomysłem, ale także komfortowo i funkcjonalnie. Wybór mebli dla dziecka nie będzie łatwym zadaniem, a jeszcze trudniejsze będzie wybranie odpowiedniego łóżeczka. A jak łóżko to… materac. Jak go wybrać, aby nasza pociecha przesypiała na nim całą noc? Sprawdzamy w tym wpisie.

  Read more
Showing 1 to 10 of 27 (3 Pages)