Ostatnie posty

Kolekcja mebli Cube marki Pinio - co warto o niej wiedzieć?

Cube komoda do pokoju dziecka

Kolekcja mebli Cube marki Pinio - co warto o niej wiedzieć?Meble do pokoju dziecka to bardzo ważny i niekiedy trudny wybór. Warto zdecydować się na takie, które będą zarówno funkcjonalne i praktyczne, ale także nowoczesne i designerskie. Wykonane z naturalnych materiałów, sprawdzą się przez długi czas. Taka właśnie jest najnowsza kolekcja mebli Pinio - Cube. Co warto o niej wiedzieć? Zapraszamy do przeczytania dzisiejszego wpisu.Jaka jest kolekcja mebli Cube?Meble Pinio są lubiane i chętnie wybierane przez rodziców. Mają wiele zalet, o których wie tylko ten, kto choć raz wybrał tę markę. Kolekcja mebli Cube powstała we współpracy z projektantami mebli z Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu. Jej podstawowym założeniem jest modułowość. Wszystkie bryły tej samej szerokości można łączyć ze sobą w dowolny sposób. Dlatego np. szafa lub komoda dostępna w kolekcji Cube może wyglądać zupełnie inaczej. Do szafy można dodać moduł z dodatkowymi szufladami lub drzwiami, których nie znajdziesz u rodzica, który także zdecydował się na wybór tych mebli. Dzięki temu każdy mebel stanie się unikalny i dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Warto wiedzieć, że kolekcja Cube może znajdować się na różnej wysokości. Dzięki mobilnemu montażowi nóżek, można podnieść szafę na tyle wysoko, że bez problemu zmieszczą się pod nią dodatkowe pudełka z zabawkami lub jeszcze jeden moduł z szufladami. To wszystko za sprawą modułowej konstrukcji.

Kolekcja dostępna jest w kolorze jasnoszarym, z naturalnymi, drewnianymi elementami. Nóżki oraz uchwyty zostały wykonane z lakierowanego drewna bukowego. Uchwyty do poszczególnych mebli mogą być w kolorze naturalnym lub różnokolorowe. Warto wiedzieć, że producent - marka Pinio zadbała o to, aby uchwyty powstały z resztek drewna bukowego, które wcześniej służyło do produkcji elementów mebli. Dzięki temu zadbano o odzysk naturalnego surowca.Kolekcja Cube - jakie meble wchodzą w jej skład?Ilość mebli dostępnych w kolekcji Cube sprawi, że bez problemu urządzisz pokój zarówno dla niemowlaka, jak i nieco większego dziecka. Łóżeczko dziecięce o wymiarach 140 x 70 cm to jeden z ważniejszych przedmiotów, który musi się znaleźć w pokoju każdego dziecka. Łóżeczko można przekształcić w praktyczny tapczanik, na którym może spać pociecha, której waga nie przekracza 40 kilogramów. Jest praktycznym meblem, do którego można dodać szufladę na kółkach lub dodatkową barierkę zabezpieczającą.

Szafa w kolekcji Cube marki Pinio, może występować w wielu rozmiarach oraz wielkościach. Od szafy dwudrzwiowej z półkami oraz drążkiem na ubrania oraz opcją dodania modułu z dwiema dodatkowymi szufladami, z dwiema dodatkowymi półkami lub z regałem. Po szafę trzydrzwiową w wersji z otwieranymi drzwiami, za którymi znajdują się półki oraz drążek na ubrania lub w wersjiszafy trzydrzwiowej z przesuwanymi drzwiami. Każda szafa jest modułowa, a do wersji trzydrzwiowej można dodać moduł z trzema szufladami lub z trzema dodatkowymi półkami.

W kolekcji Cube znajdziesz dodatkowo komodę z trzema szufladami, regał, stolik i krzesełko, stojak na ubrania, półkę wiszącą oraz materace do łóżeczka. Wszystkie meble dostępne są w naszym sklepie.Meble Pinio - co warto o nich wiedzieć?Właścicielem mebli Pinio jest firma Drewnostyl, która od 1992 roku zajmuje się wytwarzaniem mebli z litego drewna sosnowego. Meble dziecięce i młodzieżowe są wizytówką firmy, za które otrzymała wiele prestiżowych nagród i wyróżnień. Meble Pinio występują w wielu kolekcjach. Każda kolekcja charakteryzuje się unikatowym wyglądem, starannością wykonania, detalami, komfortem i funkcjonalnością. Wykonywane są z ekologicznych, odpowiednio wyselekcjonowanych materiałów i są w pełni bezpieczne dla małego człowieka oraz dla jego dorosłych opiekunów. Bogaty wybór wzorów i kolorów sprawi, że każdy znajdzie odpowiednią kolekcję dla siebie.

Zostaw komentarz