Ostatnie posty

Lampy dla dzieci

Lampy do pokoju dziecięcego – oryginalny design i bezpieczeństwo

Lampy dla dzieci to nieodłączny element każdego pokoju dziecka. Pamiętajmy aby odpowiednio dobrać oświetlenie do indywidualanych potrzeb, adekwatnie do wieku dziecka. Zadbajmy również o bezpieczeństwo ich użytkowania. Lampy do pokoju dziecka to też wspaniałe uzupełnienie wystroju pokoju dziecka. Motyw lampy, będący konsekwencją wybranego w pokoiku dziecka, może stworzyć niepowtarzalny charakter we wnętrzu Waszego dziecka. W ofercie naszego sklepu Mi Fili znajdziemy lampy dziecięce, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających rodziców.

Lampy dla dzieci – lampy wiszące

Zdecydowana większość przy wyborze lampy do pokoju dziecięcego w pierwszej kolejności decyduje się na zakup lampie wiszącej, lampie sufitowej. Lampa wisząca dla dzieci to podstawowe, bazowe oświetlenie w pokoiku dziecka. Ważne aby miała ona odpowiedni rozmiar adekwatny do wielkości pokoju dziecka. Tu mamy do wyboru lampy dziecięce wiszące o średnicy: 25cm, 35cm lub 40cm. W pokoju niemowlaka lampa górna wisząca powinna mieć możliwość regulacji ostrości światła, gdyż ostre wyraziste światło, nie jest wskazane w tym okresie życia dziecka. Można zastosować tzw. ściemniacz, dzięki któremu możemy regulować intensywność światła. Bardzo ciekawym rozwiązaniem będzie również, zastosowanie tzw. osłonki rozpraszającej , która złagodzi źródło światła. Dodatkowo osłonka ta estetycznie maskuje żarówkę. W pokoju niemowlaka z pewnością sprawdzi się niewielka lampka nocna, która daje delikatne światło, przydatne chociażby do doglądania noworodka, pielęgnacji czy też podczas karmienia w nocy. Dobrym rozwiązaniem będzie również lampa podłogowa, która ustawiona np. przy fotelu do karmienia ułatwi nam karmienie nocą.

W pokoju kilkulatka, który dużą część czasu spędza na intensywnej zabawie, wskazane są lampy dla dzieci, których barwa światła najbardziej zbliżona jest do światła dziennego. Pamiętajmy, że zastosowanie lampy podłogowej, czy też lampy stojącej na komodzie w pokoju kilkulatka, może okazać się ryzykowne wręcz niebezpieczne. Ruchliwy kilkulatek, podczas kreatywnej zabawy może niefortunnie przewrócić takie oświetlenie. W pokoju kilkulatka świetnie sprawdzi się na pewno np. kinkiet, który doświetli wnętrze i będzie bezpieczny.

O odpowiednie oświetlenie należy oczywiście zadbać w pokojach dzieci w wieku szkolnym. Górne światło bazowe w postaci lampy dla dzieci wiszącej to niezbędne podstawowe oświetlenie. Warto zadbać w pokoju dziecka w wieku szkolnym o odpowiednie jego rozmieszczenie tak aby dobrze rozświetlić pokój dziecka. Ciekawym rozwiązaniem w pokoju ucznia może być zastosowanie lampy dla dzieci, w postaci tzw. pajączka, lub VVV. Lampa sufitowa składająca się z kilku przewodów świetlnych ułożonych na kształt „pająka” to oryginalny pomysł na oświetlenie w pokoju starszaka. W pokoju dziecka w wieku szkolnym niezbędne będzie również właściwe oświetlenie miejsca do nauki, ale o tym później.

Lampy do pokoju dziecięcego – lampa na biurko, komodę lub stolik nocny

W pokoju dziecka w wieku szkolnym, które bardzo dużo czasu spędza przy nauce, ważne jest prawidłowe oświetlenie miejsca do nauki - biurka. Organizując przestrzeń pokoju ucznia zwróćmy uwagę na to aby biurko umiejscowić przy oknie, a lampkę biurkową umieścić z lewej strony (gdy dziecko jest praworęczne) lub z prawej strony (gdy dziecko jest leworęczne). Zadbajmy o prawidłowe oświetlenie miejsca pracy, nauki dziecka tak aby źródło światła było wystarczające, ale nie zbyt rażące tak aby dawało optymalny komfort pracy.

Ciekawym pomysłem są również lampy dla dzieci – niewielkie lampki nocne lub lampki stojące, które możemy postawić w pobliżu łóżka na stoliku nocnym. Rozwiązanie takie sprawdzi się u dzieci, które mają problem z zaśnięciem przy zgaszonym świetle. Pozostawienie takiej lampy dla dzieci rozświetlonej w ciągu nocy zapewni spokojny sen dziecka. Wybierając lampy do pokoju dziecka, decydujmy się na lampy z żarówkami LED, które nie nagrzewają się, unikajmy lampek na baterie.

Lampy dziecięce – wyjątkowy design

Bezpieczeństwo, oraz dopasowanie odpowiedniego rodzaju lampy do pokoju dziecięcego to podstawa, ale ważny jest również design lamp dla dzieci. Różnorodność barw, motywów z pewnością pozwoli na wybranie odpowiedniego oświetlenia do pokoju dziecka. Kropki, gwiazdki, zygzaki wybór jest bardzo duży. Bez problemy dopasujemy lampę wiszącą, kinkiet, lampę stojącą czy też lampkę nocną z tym samym wzorem, kolorem. Lampy do pokoju dziecięcego potrafią stworzyć niepowtarzalny charakter w pokoju dziecka, dzięki którym wnętrze będzie się prezentować wyjątkowo.

Lampy do pokoju dziecięcego. Atrakcyjne rabaty | MiFiLi.pl

Podkategorie

 • Lampy wiszące
 • Lampy stojące
 • Kinkiety
 • Lampki nocne

  Lampki nocne w pokoju dziecka

  Różnej wielkości, kolorowe lampki nocne dla dzieci to świetna opcja dodatkowego oświetlenia pokoju dziecka. Poza tym że stanowią one dodatkowe źródło światła, są one lampkami, dzięki którym twoje maleństwo będzie czuło się bezpiecznie zasypiając w pokoiku. W ofercie sklepu mifili.pl, posiadamy wysokiej jakości, bezpieczne lampki nocne dla dzieci. Lampki nocne drewniane, miękkie lampki nocne w kształcie zwierzątek ich różnorodność na pewno przypadnie do gustu.

  Lampki nocne dla dzieci, towarzyszą naszym dzieciom już od najmłodszych lat. W okresie niemowlęcym, zapewnią maleństwu poczucie bezpieczeństwa w ich pierwszym pokoju. Dzięki swojemu delikatnemu światłu subtelnie oświetlają pokoik dziecka. Lampki nocne dla dzieci w pokoju noworodka to również ułatwienie dla młodych rodziców. Lampki te pomagają w pielęgnacji, czy też doglądaniu maleństwa w nocy. Delikatne światło lampki nocnej z pewnością nie wybudzi dziecka podczas nocnego karmienia czy też przewijania maleństwa. Pozostawienie rozświetlonej lampki nocnej w nocy ułatwia doglądanie maleństwa w nocy i nie wpłynie na spokojny sen pozostałych domowników. W pokoju noworodka idealnym rozwiązaniem będą również lampki nocne dla dzieci z funkcją pozytywki lub projektora. Lampka nocna projektor z projekcją gwiazdek ułatwi zasypianie maluszka.

  Lampki nocne dla dzieci w pokoju kilkulatka będą jego sprzymierzeńcem. Gdy nasze dziecko boi się ciemności, ma problemy z samodzielnym zaśnięciem, lampka nocna w pobliżu łóżka zapewni spokojny sen dziecku. Świetnym rozwiązaniem będzie również miękka lampka led, z którą maluszek może spać zabierając ją do łóżka pod kołdrę. Lampki nocne dla dzieci w pokoju 2-3 latka, to wspaniały pomysł. Lampka nocna tworzy przytulny ciepły nastrój i daje dziecku poczucie bezpieczeństwa. Lampka nocna w pokoju dziecka to też ułatwienie dla rodziców, którzy dzięki delikatnemu światłu lampki nocnej dla dzieci będą mogli doglądać dziecka w nocy.

  Bezpieczne lampki nocne dla dzieci

  Lampki nocne dla dzieci muszą być bezpieczne w użytkowaniu. Wybierając lampki nocne dla dzieci zwróćmy uwagę na niezbędne atesty i certyfikaty umożliwiające użytkowanie przez dzieci. W pokoju dziecka sprawdzą się lampki nocne z oświetleniem Led, nie nagrzewają się, są bezpieczne dla dzieci zmniejszają ryzyko oparzenia. Lampki nocne dla dzieci z ciepłym źródłem światła sprzyjają odpoczynkowi i snu. Światło takie jest kojące i daje poczucie bezpieczeństwa. Jeśli już wybieramy lampki nocne dla dzieci do kontaktu, zadbajmy o prawidłowe ich zabezpieczenie. Odpowiednią lampką w pokoju kilkulatka, będzie lampka nocna ładowana poprzez usb, bez baterii. W pokoju starszego dziecka dziecka lampka do kontaktu będzie odpowiednia, starszak już wie i rozumie, że do źródła prądu nie może się zbliżać bez obecności dorosłych.

  Nieodłączny element dekoracyjny

  Lampki nocne dla dzieci to z pewnością świetny element dekoracyjny w pokoju dziecka. Jeśli lampka nocna to zdecydowanie taka, która będzie współgrać z charakterem wnętrza. Podkreśli ona motyw przewodni w pokoju dziecka. Lampka w kształcie liska, dopełni wnętrze z motywem leśnym, lampka nocna jednorożec , podkreśli np. charakter tapety w jednorożce. W pokoju Twojego dziecka dominują gwiazdki, fajnym rozwiązaniem może być wybór lampki w kształcie chmurki. Lampki nocne dla dzieci w kształcie ulubionego zwierzątka dziecka, dodatkowo zwiększą poczucie bezpieczeństwa dziecka. Ulubiony zwierzak, przyjaciel, który czuwa przy łóżku dziecka zapewni mu spokojny sen. Girlandy świetlne, wykonane z bawełnianych kulek, zawieszone w okolicy łóżka lub na ramie łóżka stworzą wspaniałą atmosferę w pokoju dziecka, dając delikatne światło idealne do zasypiania. Pomysłów na aranżację wnętrza w pokoju dziecka jest bardzo wiele a dobór pasującej lampki nocnej nie będzie problemem. Pamiętajmy jednak, aby wybór ten był zgodny z zainteresowaniami i marzeniami na temat pokoju naszego dziecka. Wszystko to po to aby dziecko czuło się w pokoju bezpiecznie i chciało spędzać w nim jak najwięcej czasu. Pokój dziecka będzie wtedy spokojną i bezpieczną oazą do zabawy, kreatywnej pracy i nauki. Tak nie wiele przecież trzeba aby stworzyć cudowny wymarzony pokój dziecka.

 • Lampy podłogowe
 • Oświetlenie dekoracyjne

Jest 154 produktów.

Pokazano 1-51 z 154 pozycji