Ostatnie posty

Ostatnie posty

 • Novelies - wyjątkowe meble dla dzieci
  Novelies - wyjątkowe meble dla dzieci

  Szukasz stylowych i komfortowych mebli dla swojego malucha? Prezentujemy markę Novelies, która zaprojektowała meble dla dzieci według najwyższych standardów, z troską o niemowlęta, nieco starsze dzieci oraz nastolatków. Jaka jest marka Novelies oraz czym wyróżniają się ich meble dla dzieci? Sprawdź w dzisiejszym wpisie.

  Read more
 • Kolekcja Lumi Bellamy - co warto o niej wiedzieć ?
  Kolekcja Lumi Bellamy - co warto o niej wiedzieć ?

  Pokój dziecka to przestrzeń, która zasługuje na wyjątkową aranżację. Każdy maluch chce poczuć się dobrze i komfortowo w swoim wnętrzu, a rodzic dołoży wszelkich starań, aby urządzić przestrzeń w taki sposób, by zadbać o najdrobniejszy szczegół. Z pomocą w praktycznym i nowoczesnym urządzeniu dziecięcego pokoju przychodzi marka Bellamy. Znany i lubiany przez rodziców oraz ich pociechy producent przygotował nową kolekcję Lumi, o której więcej napiszemy w poniższym wpisie.

  Read more
 • Pokój dla chłopca w wieku szkolnym
  Pokój dla chłopca w wieku szkolnym

  Czas, gdy dziecko po raz pierwszy idzie do szkoły, jest bardzo ważny zarówno dla rodziców, jak i samego dziecka. Często towarzyszy mu podekscytowanie oraz radość związana z przeżyciem czegoś nowego i niespotykanego. Jak ułatwić dziecku start w nieznane? Przygotuj dla niego wyjątkową przestrzeń w pokoju, aby czuło się komfortowo i swobodnie.

  Read more
 • Entelo, czyli o krzesłach do biurka
  Entelo, czyli o krzesłach do biurka

  Ergonomiczne krzesło biurkowe dla dziecka to jeden z ważniejszych elementów, gdy nasza pociecha rozpoczyna edukację szkolną. Kto z nas, rodziców, nie dba o zdrowie i bezpieczeństwo swojego malucha? Krzesło dla dziecka powinno być nie tylko wygodne i komfortowe, ale przede wszystkim powinno zadbać o zdrowy i nieobciążony kręgosłup.

  Read more
 • Kolekcja mebli Cube marki Pinio - co warto o niej wiedzieć?
  Kolekcja mebli Cube marki Pinio - co warto o niej wiedzieć?

  Meble do pokoju dziecka to bardzo ważny i niekiedy trudny wybór. Warto zdecydować się na takie, które będą zarówno funkcjonalne i praktyczne, ale także nowoczesne i designerskie. Wykonane z naturalnych materiałów, sprawdzą się przez długi czas. Taka właśnie jest najnowsza kolekcja mebli Pinio - Cube. Co warto o niej wiedzieć? Zapraszamy do przeczytania dzisiejszego wpisu.

  Read more
Showing 1 to 5 of 5 (1 Pages)