Ostatnie posty

Materace 200x90

Materac 200x90cm - zdrowy sen dziecka

Wysokiej jakości odpowiednio dobrany materac to gwarancja zdrowego snu.

W ofercie sklepu mifili.pl, znajdziecie Państwo materace dla dzieci i młodzieży polskiego producenta Hevea. Firma Hevea powstała w roku 2006 i cieszy się niezwykłą popularnością. Materace firmy Hevea wykonywane są tradycyjnymi metodami „hand made, co oznacza, że na każdym etapie produkcji produkt jest sprawdzany dla uzyskania najwyższej jakości. Materace firmy Hevea to przede wszystkim gwarancja najwyższej jakości. Użyte tkaniny i dzianiny są niezwykle miękkie i przewiewne, pianki materacowe gęste i usztywnione, pianki lateksowe zawierają dużą ilość naturalnej żywicy z drzewa o nazwie Hevea. Bardzo duża ilość uzyskanych certyfikatów to gwarancja najlepszego produktu na rynku.

Materace 200x90 cm - najwyższej jakości materace dla Twojego dziecka

W ofercie sklepu Mi Fili spośród materacy w rozmiarze 200x90cm, znajdziemy przede wszystkim materace piankowe, materace lateksowe jak również materace kieszeniowe z przekładką z pianki wysokoelastycznej lub pianki lateksowej.

Materac lateksowy - antyalegiczny, wytrzymały materac

Materac z pianką lateksową ma właściwości antyalergiczne. Dzięki swej strukturze nie gromadzi roztoczy. Materace lateksowe charakteryzują się dużą żywotnością, są niezwykle wytrzymałe i trwałe nie odkształcają się. Materace te bardzo dobrze dopasowują się do kształtu ciała, stanowią idealną podporę dla kręgosłupa. Materace lateksowe wykonane są na bazie naturalnego lateksu pochodzącego z drzew kauczukowca i lateksu syntetycznego. Materace lateksowe charakteryzują się dużą przepuszczalnością, nie gromadzą wilgoci. Spośród materacy w rozmiarze 200x90cm, mamy do wyboru następujące materace: materac 200x90cm Hevea Junior, oraz 200x90cm materac Junior Max z wkładem piankowym oraz lateksowym.

Materac piankowy - pianka wysokoelastyczna idealny komfort snu dla Twojego dziecka

Materace piankowe w rozmiarze 200x90 to przede wszystkim materace na bazie pianki wysokoelastycznej tzw pianki HR. Materace z pianki wysokoelastycznej charakteryzują się dużą sprężystością i wytrzymałością. Niejednolita struktura pianki HR zapewnia idealne oparcie dla kręgosłupa. Pianka HR nie odkształca się jest bardzo trwała. Materac wysokoelastyczny to materac oddychający, struktura pianki gwarantuje bardzo dobrą cyrkulację powietrza, chroni przed pleśnią i grzybami. Materace z pianki wysokoelastycznej mają właściwości antyalergiczne będą świetnym wyborem dla alergików. Spośród materacy w rozmiarze 200x90cm, w ofercie naszego sklepu znajdziemy materac 90x200 SnuDo.

Wśród materacy w rozmiarze 200x90 cm znajdziemy również wygodny i elastyczny materac kieszeniowy Junior Box na bazie sprężyn kieszeniowych dwustronnie obłożony pianką wysokoelastyczną, materac kieszeniowy Junior Box Lateks dwustronnie obłożony pianką wysokoelastyczną, jednostronnie pianką lateksową Blue Ocean.

Materace 200x90 cm Hevea dla dzieci i młodzieży | MiFiLi.pl

Jest 32 produktów.

Pokazano 1-32 z 32 pozycji