Ostatnie posty

Szafy

Szafa w pokoju dziecka

Szafa dziecięca to ważny element wyposażenia pokoju dziecka. Szafa do pokoju dziecięcego powinna być pojemna i funkcjonalna. Różne warianty układu wewnętrznego szaf z oferty naszego sklepu z pewnością pozwolą na wybór odpowiedniej, która spełni Państwa oczekiwania. Szafa dla dziecka to mebel który musi pomieścić wszystkie ubranka i inne tekstylia w pokoju dziecka. Ważna jest wielkość szafy oraz jej bryła tak aby dobrać odpowiednią do wielkości i charakteru pomieszczenia.

Zalety szafy do pokoju dziecięcego

W ofercie naszego sklepu posiadamy szafy dwudrzwiowe oraz szafy dziecięce trzydrzwiowe. Szafy te zazwyczaj podzielone są na dwie części. W jednej z nich mamy wieszaki na ubrania w drugiej natomiast  tzw. „bieliźniarkę” czyli przestrzeń z licznymi półkami na ubrania. Zaletą szaf dla dzieci jest możliwość regulacji wysokości półek jak i wieszaków na ubrania. Standardowy układ wewnętrzny szaf dziecięcych Pinio pozwoli nam na dowolną ich modyfikację lub dodatkową  poprzez zakup np. półek. Dzięki temu dopasujemy szafę dla dziecka do naszych indywidualnych potrzeb.  Różne wysokości oferowanych szaf dziecięcych pozwoli na wybór optymalnej do wnętrza. Zazwyczaj producenci mebli dla dzieci proponują szafy o wysokości ok. 184cm. W ofercie naszego sklepu znajdziemy również szafy do pokoju dziecka wyższe nawet ok. 200cm.

Bezpieczne materiały - szafa dla dziecka

Szafa dla dziecka powinna być wykonana z bezpiecznych materiałów. Dbają o to nasi producenci mebli i jest to dla nich priorytet. Użyte do produkcji mebli dla dzieci materiały posiadają niezbędne atesty i certyfikaty. Farby nie wywołują alergii, są bezpieczne dla dzieci. Producenci mebli dla dzieci używają atestowanych bezpiecznych farb. Szafy dla dzieci z oferty naszego sklepu wyposażone zostały w zawiasy oraz prowadnice z systemem cichego zamykania drzwi i szuflad. Jest to bardzo istotne szczególnie w pokoju małego dziecka.  Możliwość przymocowania szafy do ściany to bardzo ważny aspekt, który zagwarantuje bezpieczeństwo Twojemu dziecku o którym trzeba pamiętać. Szafy dla dzieci z oferty naszego sklepu wykonane są z : malowanej płyty MDF, płyty meblowej laminowanej w połączeniu z naturalnym drewnem, wysokiej jakości sklejki bukowej lub naturalnego forniru.

Szafa w pokoju dziecka - w każdym stylu

Szafa dziecięca biała osadzona na delikatnych nóżkach sprawdzi się w małych wnętrzach nie przytłoczy pokoju dziecka. Będzie również idealna dla osób, które urządzają pokój dziecka w stylu skandynawskim. Prosta forma mebla z elementami drewna sprawdzi się tu idealnie. Spójrz na szafę Swing. Dla osób które we wnętrzach posiadają liczne skosy proponujemy szafę Marsylia.  Szafa dziecięca w kształcie domku nada oryginalny charakter w pokoju dziecka. Jeśli urządzasz pokój dziecka w stylu romantycznym idealnie sprawdzi się szafa dla dziecka klasyczna z oryginalnymi cokołami, frezami i porcelanowymi uchwytami. Spójrz na szafę Ines. Ciepła kolorystyka szafy Basic w połączeniu z naturalnym drewnem sprawi że pokój dziecka będzie bardzo przytulny. Szafa do pokoju dziecka Babushka to propozycja dla fanów stylu retro we wnętrzach dla dzieci. Ciepła kolorystyka szafy dziecięcej ociepli wnętrze, oryginalny kolor szafy Collet nada mu wyjątkowy charakter.

Szafa do pokoju dziecięcego - dla każdego | MiFiLi.pl

Jest 155 produktów.

Pokazano 1-51 z 155 pozycji