Ostatnie posty

Pinio Cube Nowość

Cube kolekcja - modułowa konstrukcja krok po kroku


Wpis ten ma na celu pomóc Tobie w samodzielnym stworzeniu zestawu mebli z kolekcji Cube. Za chwilę poznasz bliżej kolekcję i z łatwością połączysz dostępne moduły według własnych potrzeb. Pokażę Ci wszystkie możliwości, jak łączyć meble i moduły, które do siebie pasują. Przekonasz się, że jest to dziecinnie proste :)Cube meble to przemyślana kolekcja, dzięki której stworzysz wymarzony i funkcjonalny pokoik dla dziecka. Pinio meble Cube występują w kolorze szarym z oryginalnymi uchwytami, które wykonano z naturalnego drewna. Uchwyty mogą być w kolorze naturalnym lub kolorowe do wyboru. Ciekawym rozwiązaniem jest również możliwość zamontowania nóżek na różnych wysokościach. Cechą szczególną kolekcji jest jej modułowa konstrukcja.


Komoda Cube i jej możliwości


Komoda do pokoju dziecka Cube to przede wszystkim samodzielny mebel z opcją przewijaka niezbędny gdy urządzasz pokój dla niemowlaka. Komoda Cube ma również dodatkowe możliwości. Pamiętaj komoda Cube jest sprzedawana w komplecie z nóżkami. Co oznacza, że jeśli chcesz stworzyć z nią moduł nie potrzebujesz dodatkowych nóżek. Poznaj możliwości łączenia komody do pokoju dziecięcego Cube.


Przykład: Komoda Cube + Regał Cube

Cube komoda do pokoju dziecka

Komodę do pokoju dziecka Cube można łączyć również z: modułem 2-drzwiowym oraz modułem 2-szufladowym. Oba te moduły nie posiadają w komplecie nóżek. Łączysz je z komodą, która je  posiada. W przypadku łączenia komody Cube z modułem 2-drzwiowym albo modułem 2-szufladowym nie należy dokupywać nóżek.


Szafa do pokoju dziecka dwudrzwiowa Cube


Bardzo ciekawe możliwości daje nam  również szafa dwudrzwiowa Cube. Szafę do pokoju dziecka połączysz z modułem 2- drzwiowym lub modułem 2 - szufladowym albo tak na prawdę z dwoma naraz. Pamiętaj szafa 2drzwiowa Cube posiada w komplecie nóżki.Dzięki tym możliwościom otrzymujesz szafę dwudrzwiową wysoką z dodatkowym miejscem do przechowywania.

Przykład: Szafa 2drzwiowa Cube + moduł 2szufladowy Cube

Szafa do pokoju dziecięcego Cube


Przykład: Szafa 2 drzwiowa Cube + moduł 2drzwiowy Cube.

CubeSzafa do pokoju dziecięcego + moduł 2-drzwiowy II


Przykład: Szafa 2drzwiowa Cube + moduł 2 drzwiowy Cube + moduł 2szufladowy Cube

Szafa do pokoju dziecięcego Cube + moduł 2-szufladowy I + moduł 2-drzwiowy IIRegał Cube - idealny regał do pokoju Twojego dziecka


Regał Cube to oryginalny mebel z ciekawym układem półek wyposażony dodatkowo w drzwiczki. Niezastąpiony mebel na książki i zabawki w pokoju Twojego dziecka. Uwaga regał w komplecie nie posiada nóżek. Dzięki przemyślanej konstrukcji połączysz regał z dostępnymi w kolekcji modułami.Poznaj możliwości regału Cube.


Przykład: Regał Cube + moduł 2drzwiowy Cube (wymaga dokupienia nóżek)

Regał Cube + moduł Cube IIPrzykład: Regał Cube + moduł 2szufladowy (wymaga dokupienia nóżek)

Regał dla dziecka Cube z nóżkami


Szafa Cube trzydrzwiowa z przesuwnymi drzwiami


W ofercie mebli z kolekcji Cube znajdziecie wyjątkowy mebel - a mianowicie szafę trzydrzwiową z przesuwnymi drzwiami. Takie rozwiązanie jest nowością w ofercie Pinio meble i myślę, że będzie praktycznym oraz oryginalnym meblem w Waszych wnętrzach. Wygodny układ wewnętrzny, przesuwne drzwi zdecydowanie pożądane we wnętrzach o małych metrażach oraz możliwość łączenia z dedykowanymi modułami sprawia, że szafa trzydrzwiowa Cube jest niezwykle praktyczna. Jakie są możliwości łączenia sprawdź poniżej. Pamiętaj szafa do pokoju dziecka Cube z przesuwnymi drzwiami w komplecie posiada nóżki, łącząc ją z modułem 3szufldowym lub 3rzwiowym nie należy dodatkowo dokupować nóżek.


Przykład: Szafa 3drzwiowa z przesuwnymi drzwiami Cube + moduł 3drzwiowy Cube

Pinio Cube Szafa Trzydrzwiowa z Przesuwnymi Drzwiami (nóżki w komplecie)Przykład: Szafa 3drzwiowa z przesuwnymi drzwiami Cube + moduł 3szufladowy Cube
Pinio Cube Szafa Trzydrzwiowa z Przesuwnymi Drzwiami (nóżki w komplecie)


Szafa trzydrzwiowa Cube i jej zalety


Gdy potrzebujesz dużo miejsca do przechowywania szafa trzydrzwiowa Cube jest dla Ciebie. Wnętrze szafy to liczne półki oraz drążek na ubrania. Oczywiście masz możliwość jej rozbudowania dzięki dostępnym modułom. Sprawdź możliwości łączenia szafy trzydrzwiowej Cube. Pamiętaj w zestawie z szafą znajdują się nóżki.

Przykład: Szafa 3drzwiowa Cube + moduł 3drzwiowy Cube

Cube szafa do pokoju dziecka w komplecie z nóżkami

Przykład: Szafa 3drzwiowa Cube + moduł 3szufladowy Cube

Cube szafa trzydrzwiowa + moduł 3-szufladowy III

Przykład: Szafa 3drzwiowa Cube + moduł 3drzwiowy Cube + moduł 3szufldowy Cube

Cube szafa trzydrzwiowa + moduł 3-szuflaowy III + moduł 3-drzwiowy IV

Pinio meble, kolekcja Cube to również praktyczne łóżeczko dziecięce w rozmiarze 140x70 z funkcją tapczanika, oryginalny zestaw stolik z krzesełkiem oraz praktyczny wieszak na ubrania dodający całej kolekcji oryginalnego charakteru. Stwórz niebanalne wnętrze dla Twojego dziecka dzięki kolekcji Cube producenta Pinio meble.

Jest 19 produktów.

Pokazano 1-19 z 19 pozycji