Ostatnie posty

Jak urządzić pokój dziecka z kolekcją mebli Swing Pinio?

Meble Pinio - dlaczego warto je wybrać?

O meblach Pinio można mówić wiele. To marka, którą pokochali rodzice za elegancki i prosty wygląd nawiązujący do stylu skandynawskiego, jakość wykonania, stonowane, pastelowe kolory oraz wielofunkcyjne, zapewniające maksymalny komfort meble. Wygoda i bezpieczeństwo jest ważnym elementem w pokoju każdego dziecka, a rodzicom tak bardzo zależy, aby meble spełniały te dwie najważniejsze cechy.

Meble Pinio to różnorodność wyboru zestawów. Wśród mich można znaleźć meble dla dziecka w niemal każdym wieku. Spełniają wszelkie normy zarówno polskie, jak i europejskie. Są wytrzymałe i stabilne, dzięki czemu przez długi czas będą służyć maluchowi, jak i starszakowi. A jaka jest kolekcja Swing i co warto o niej wiedzieć?

Kolekcja Swing Pinio - komfort wyboru

Meble Swing Pinio są przeznaczone zarówno dla mniejszych, jak i nieco większych dzieci. Urządzając pokój najważniejszym elementem wyposażenia będzie łóżko. Kolekcja Swing Pinio to możliwość wyboru łóżeczka dla maluszka w rozmiarze 120x60 cm lub 140x70 cm, albo łóżka dla starszej pociechy w rozmiarze 200x90 cm. Każde łóżeczko można skonfigurować, dopasowując je do indywidualnych preferencji, poprzez dodanie barierki zabezpieczającej lub dodatkowej szuflady.

Pojemna szafa w Swing Pinio

Duża i wygodna szafa to komfort dla każdego rodzica. W kolekcji Swing Pinio szafy spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Do wyboru są dwa pojemne meble - jeden dwudrzwiowy, a drugi trzydrzwiowy. Wnętrze każdej szafy zostało zaprojektowane tak, aby posiadała zarówno półki, jak i wieszak na ubranka malucha. Dodatkowo w każdej szafie mamy dostępną podręczną szufladę. Ilość półek jest do indywidualnego ustalenia, ponieważ istnieje możliwość zwiększenia ich liczby i dokupienia kilku dodatkowych, które z pewnością przydadzą się na dziecięce ubranka.

Komoda - dodatkowa przestrzeń na dziecięce akcesoria

Gdy myślimy o pokoju dziecka, warto mieć na uwadze fakt, że ilość rzeczy będzie zwiększać się wraz z wiekiem dziecka. Dlatego z pomocą przychodzi praktyczna i funkcjonalna komoda, która pomieści dodatkową liczbę dziecięcych rzeczy. Komoda z trzema szufladami, na solidnych i stabilnych nóżkach pozwoli na dodatkową przestrzeń, nie tylko związaną z ubrankami. Można dokupić do niej przewijak, a jedną z szuflad zagospodarować na pampersy i inne przybory związane z przewijaniem malucha. Praktyczna i pojemna komoda z czterema szufladami i drzwiami da możliwość przechowywania w niej także dziecięcych zabawek.

Biurko - idealne dla starszaka

Czas pomyśleć o starszym dziecku. Dla młodego ucznia najważniejszym elementem wyposażenia pokoju będzie funkcjonalne biurko. To, gdzie dziecko będzie odrabiało lekcje, uczyło się lub czytało książki ma kluczowe znaczenie. W kolekcji mebli Swing Pinio znajduje się biurko wyposażone w trzy pojemna szuflady, w których można przechowywać przybory szkolne, zeszyty oraz podręczniki. Ponadto jest wystarczające duże - powierzchnia blatu to 120 cm długości oraz 60 cm szerokości. Stabilność zapewniają nóżki z litego drewna bukowego, które idealnie komponują się z białym kolorem całej kolekcji mebli Swing.

Zabawki, książki i inne drobiazgi

Dopełnieniem wyglądu i aranżacji dziecięcego pokoju będą meble, które pomogą w przechowywaniu zabawek, książek oraz innych drobiazgów. W kolekcji Swing, marka Pinio proponuje szeroki regał z asymetrycznym układem 9 półek oraz dwiema szufladami. Do regału można dodatkowo dobrać drzwiczki - maksymalnie trzy sztuki, które sprawią, że całość zostanie zamknięta. Do wyboru jest także regał wysoki, z 4 półkami oraz jedną szufladą. W tej wersji regał pozostanie otwarty, dlatego idealnie sprawdzi się jako miejsce na trzymanie książek lub pamiątek z dziecięcych podróży.

To, w jaki sposób urządzimy dziecięcy pokój, zależy od indywidualnej kwestii każdego rodzica. Bardzo ważne znaczenie ma także fakt, w jakim wieku jest nasza pociecha. Bowiem szafa, komoda czy regał sprawdzą się w pokoju każdego dziecka, tak wybór odpowiedniego łóżka czy zakup biurka będzie uzależniony od wieku malucha. 

Zostaw komentarz