Ostatnie posty

Miętowy pokój dla dziewczynki - Inspiracje od MiFiLi.pl

Miętowy pokój dla dziewczynki

Miętowy pokój dla dziewczynki to idealny pomysł na wnętrze. Gdy różowy kolor nie jest naszym ulubionym mięta będzie świetną alternatywą. Kolor miętowy dobrze współgra z modnym kolorem szarym oraz różem, którego często nie sposób uniknąć w projekcie pokoju dla dziewczynki. Spójrz na naszą galerię pokoi dla dziewczynek gdzie znajdziesz piękne meble oraz miętowe dodatki które razem będą  nietuzinkowo wyglądać w pokoju dla dziewczynki. Zapraszamy na miętowy zawrót głowy.

Miętowe łóżko metalowe - komfortowa strefa snu

Łóżko metalowe w oryginalnym miętowym kolorze to świetny pomysł na aranżację  pokoju dla dziewczynki. Strefa snu i wypoczynku to ważny element projektu pokoju Twojego dziecka. Warto wybrać wygodne bezpieczne i funkcjonalne łóżko do miętowego pokoju dla dziewczynki. Dla zwiększenia bezpieczeństwa jego użytkowania można wyposażyć łóżko w praktyczną barierkę.  Łóżko metalowe to marzenie niejednej dziewczynki. Nic dziwnego sama będąc dzieckiem chciałam mieć właśnie takie w pokoju. Miętowy akcent w postaci łóżka to sposób na wyróżnienie wnętrza. Będzie ono wspaniale komponować się z białymi meblami tak naprawdę w każdym stylu zarówno z nowoczesnym jak i chociażby retro stylem.  Otoczenie łóżka i ciekawa jego aranżacja wpłynie na komfort snu Twojego dziecka. Przytulne miejsce do snu stworzy miękka miętowa narzuta z pomponami.  Miętowy akcent przy łóżku można podkreślić oryginalną tapetą. Wygodny miętowy fotel uszatek umieszczony przy łóżku pozwoli rodzicowi spędzić wspólnie czas przed zaśnięciem dziecka.

Miętowe ściany w pokoju dla dziewczynki

Oryginalne farby w kolorze miętowym dają naprawdę wspaniałe możliwości aranżacyjne pokoju dla dziewczynki w tym kolorze. Co więcej kolor miętowy ścian  idealnie łączy się z kolorem szarym oraz różowym na ścianach. Wybierając zaś biel i mięte zdecyduj się  biel złamaną. To idealne połączenie z miętą w pokoju Twojego dziecka. Dekoracja ścian to również tapety, w cudownych miętowych odcieniach oraz naklejki na ścianę. Wysokiej jakości tapety do samodzielnego zmywania to praktyczne rozwiązanie w miętowym pokoju dla dziewczynki. Swobodnie łącz kolor miętowy z szarością oraz różem - efekt wow gwarantowany.

Miętowy kącik do zabawy w pokoju dla dziewczynki

Kącik do zabawy w miętowym pokoju dla dziewczynki warto wyposażyć w krzesełko oraz stolik do rysowania. W zależności od wieku dziecka może to być również biurko z regulowaną wysokością blatu lub z praktycznymi nadstawkami na przybory do malowania. Miękki miętowy dywan wykonany z bawełny, posłuży jako mata do zabawy.  Nasza propozycja do pokoju dziewczynki to dywan Stars Soft Mint z miętowym tłem i uroczymi różnokolorowymi gwiazdkami. Uroczy baldachim umili zabawę w miętowym pokoju dla dziewczynki.

Nieco o meblach w miętowym pokoju dla dziewczynki

Białe meble w miętowym pokoju dla dziewczynki to duet idealny. Wprowadzając kolor miętowy w projekcie pokoju dla dziewczynki, meble białe należy wybierać w odcieniach ciepłej bieli, kości słoniowej tak zwanej złamanej bieli. Chłodna mięta potrzebuje bowiem ciepłych dodatków. W miętowym pokoju dla dziewczynki sprawdzą się również meble w kolorze naturalnego drewna jak i białe z dodatkiem drewna. Dodatkowo wnętrze ocieplą drewniane półki, skrzynia na zabawki. Przechowywanie zabawek w miętowym pokoju dla dziewczynki ułatwią pudełka na zabawki z akcentami w tym kolorze. W miętowym pokoju dla dziewczynki nie może zabraknąć namiotu tipi. W ofercie naszego sklepu znajdziesz piękne miętowe tipi.

Całość wystroju pokoju dla dziewczynki uzupełni niezbędne oświetlenie. Lampy wiszące, na komodę lub szafkę nocną z motywem chmurek lub gwiazdek w kolorze miętowym wykonane z naturalnych materiałów z drewnianymi podstawami to niezbędny element wyposażenia miętowego pokoju dla dziewczynki. Sposób na ładny pokój miętowy dla dziewczynki to drewniane dodatki, które nadadzą przytulny charakter wnętrzu, miękkie naturalne tkaniny w postaci narzuty, baldachimu w kolorze mięty lub poduszek dekoracyjnych. Meble bezpieczne z dodatkiem naturalnego drewna w kolorze złamanej bieli.

 

Zostaw komentarz