Ostatnie posty

Pokój dla dziewczynki 9 lat - Inspiracje od MiFiLi.pl

Pokój dla dziewczynki 9 lat

Dziewięć lat to już ten wiek w którym dziecko w stu procentach będzie uczestniczyć przy tworzeniu projektu wymarzonego pokoju. Coś o tym wiem sama w domu mam dziewięciolatka i nie wyobrażam sobie dokonywać jakichkolwiek decyzji związanych z zakupem mebli czy też innego wyposażenia do pokoju dziecka bez jego udziału. Najtrudniejszy może być dobór dodatków muszą być one już nieco „dorosłe” nie cukierkowe. Wydaję mi się że aranżując pokój dla dziewczynki 9 lat bardzo pomocne będzie wysłuchanie jaki pomysł na pokój ma Twoja córka. Będzie to z pewnością świetna inspiracja i podpowiedź jak zaaranżować pokój dla dziewczynki w wieku 9 lat.

Strefy w pokoju dla dziewczynki 9 lat

Wielokrotnie pisaliśmy jak ważne jest przed podjęciem jakiegokolwiek projektu pokoju dziecka wyznaczenie stref do snu, nauki oraz zabawy. Kluczową dla mnie sprawą przy aranżacji pokoju dla dziewczynki 9 lat jest stworzenie praktycznej strefy do nauki. Funkcjonalne biurko z wygodnym krzesełkiem to najważniejszy element wyposażenia pokoju dla dziewczynki w wieku szkolnym. I właśnie biurkom chciałabym przyjrzeć się nieco bliżej, by ułatwić wybór najodpowiedniejszego.

Biurko z kontenerkiem

Biurko z opcją oddzielnego kontenerka to ciekawa propozycja do wnętrz nieco większych lub dla Tych, którzy kontenerek nie do końca chcą ustawić tradycyjnie pod biurkiem. Wśród tych biurek znajdziemy te w rozmiarze 125 centymetrów jak również zdecydowanie większe w rozmiarze 150 centymetrów do dużych przestrzeni. Stawiając kontenerek wzdłuż biurka oczywiście jeśli wnętrze nam na to pozwala mamy możliwość wykorzystania pełnej powierzchni biurka do nauki,  pisania. Książki i inne pomoce naukowe możemy wtedy właśnie umieścić na kontenerku. Zyskujemy tym samym dużo miejsca do nauki z obszernym blatem na którym zmieści się również komputer. Nasi klienci często wykorzystują również kontenerki do biurka jako szafkę nocną. Spójrz na biurko Snap oraz  biurko Calmo polskiego producenta Pinio gdzie znajdziesz właśnie takie rozwiązania.

Biurka z regulowaną wysokością do pokoju dla 9 latki

Bardzo ciekawą propozycją  do pokoju dziewczynki 9 lat są biurka z regulowaną wysokością oraz kątem nachylenia blatu. Wśród tych biurek znajdziemy zarówno te drewniane jak i wykonane z tworzyw sztucznych. Biurko którego wysokość dopasowujemy do wieku i wzrostu dziecka to praktyczne rozwiązanie na długie lata. Dzięki funkcji regulacji kąta nachylenia blatu zyskujemy funkcjonalne biurko, które idealnie sprawdza się do malowania i rysowania. Ponadto biurka te wyposażone są w praktyczne szufladki na drobne przybory szkolne. Spójrz na biurko z kolekcji Funflex polskiego producenta Inmondo, biurko Tipoo oraz z kolekcji So Sixty producenta Bellamy.
Biurko do pokoju dziewczynki 9 lat to niezbędny element wyposażenia pokoju. Warto rozważyć zakup praktycznego krzesełka  również z funkcją regulacji wysokości siedziska jak i oparcia. Dobrze dobrane krzesełko wpłynie na prawidłowe kształtowanie kręgosłupa Twojego dziecka. Dzięki takim rozwiązaniom zadbamy o zdrową postawę naszego dziecka.

Praktyczne biurko z nadstawką i nie tylko

Jak widać wybór biurek jest bardzo duży. W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo również tradycyjne biurka z kontenerkiem wyposażonym w szuflady, szafką, z jednej lub dwóch stron. Uwagę z pewnością zwróci biurko Basic polskiego producenta mebli Minko. Wybór spośród szerokiej gamy kolorystycznej dzięki której każdy znajdzie swój ulubiony kolor pozwoli wyróżnić wnętrze. Spośród wielu modeli mamy bardzo praktyczne biurka w różnych rozmiarach z charakterystycznymi nadstawkami na przybory szkolne i nie tylko.

Dużo tu piszemy o biurkach pamiętaj że dobrze zaplanowana projekt pokoju dla dziewczynki 9 lat to zorganizowana strefa snu z wygodnym łóżkiem, praktyczna strefa do nauki z funkcjonalnym biurkiem i krzesełkiem, oraz przemyślana strefa do zabawy równie ważna w pokoju dziewczynki 9 lat. Białe uniwersalne kolory ścian zapewnią poczucie harmonii i bezpieczeństwa wpłyną na skupienie, koncentrację Twojego dziecka. Nie może zabraknąć w pokoju dziewczynki 9 lat charakterystycznego akcenty w postaci tapety z motywem wybranym przez dziecko, czy też odważnego koloru na jednej ze ścian. Jasne białe meble w wybranym stylu sprawdzą się w pokoju dziewczynki 9 lat, będą współgrać z jasnymi białymi lub pastelowymi kolorami ścian.

 

 

 

 

Zostaw komentarz