• -10%
Dekornik Naklejka Vintage Factory
search
  • Dekornik Naklejka Vintage Factory
  • Dekornik Naklejka Vintage Factory

Dekornik Naklejka Vintage Factory

284,00 zł
255,60 zł Zniżka 10%
Brutto
Ilość
Wysyłka 5-7 dni

Naklejki polskiego producenta Dekornik z kolekcji Industrial Evolution to seria naklejek inspirowana ludzkimi osiągnięciami w zakresie motoryzacji lecz nie tylko. Ta kolekcja pokazuje, jak wiele dokonaliśmy. Jak długą drogę przeszliśmy i co mamy jeszcze do zrobienia. W kolekcji znajdziecie naklejki w kształcie pierwszych samolotów i samochodów, rewolucyjny wynalazek ciuchci parowej, fabryki i młyny. Ale i zwrot ku przyszłości: rakiety, futurystyczne zielone miasto, wiatraki oraz samochody, które nie będą zanieczyszczać powietrza. Naklejka Train In A Circle to zdecydowanie propozycja dla małych miłośników pociągów.

Sprawdź naszą propozycję produktów, które świetnie mogą współgrać z naklejką Historia Statków w pokoju Twojego dziecka

Technicznie:

  • Ta naklejka ścienna za łóżkiem ma 168 cm szerokości, dzięki czemu będzie idealnie pasować do dużego łóżka.
  • Naklejka o wysokości 80 cm doskonale zabezpieczy ścianę w miejscach, które mogą być narażone na zabrudzenia lub uszkodzenia
  • Duży rozmiar tej naklejki sprawia, że wygląda fantastycznie nie tylko za łóżkiem, ale również naklejona tuż przy podłodze, przy samej listwie przypodłogowej. 80 cm wysokości i prawie 170 szerokości to świetny rozmiar na piękną (także przypodłogową) dekorację dużego pokoju.

Materiał ma mocny klej oparty na bazie akrylu oraz tzw. funkcję block-out, co oznacza, że żaden element kolorystyczny na ścianie nie przebija przez naklejkę.

Naklejka ma delikatną strukturę, ledwo wyczuwalną (jak materiał), jednak to właśnie ten materiał zapewnia mocne i cudne odwzorowanie kolorów, co idealnie sprawdza się np. przy zwierzaczkach. Wyglądają po prostu jak żywe!

Materiał jest wyjątkowo łatwy w klejeniu, ma mocny klej, jednak nie tak mocny, jak wszystkie folie np. reklamowe, które chwytają od pierwszej sekundy.

Delikatna struktura na powierzchni naklejki sprawia, że można ją zarysować. Nie jest to jednak łatwe.

Naklejki nie posiadają także tzw. folii transportowej, dodatkowej, która do tej pory była niezbędna przy produkcji wszystkich naklejek. Prostota, z jaką nakleja się naklejki na na naszym materiale pozwala ominąć ten dodatkowy i często zbędny punkt programu.

Uwaga, przed naklejeniem naklejki – i każdego materiały naściennego – prosimy dokładnie zagruntować ścianę oraz oczyścić powierzchnię z kurzu lub tłuszczu. Naklejki można przyklejać na ścianach dopiero po ok. 20 dniach od ostatniego malowania.

1122009309218

Zobacz także