- -11%
- Nowy
Łóżko podwójne 120x200cm do pokoju dziecka Carmela. Producent: Inmondo.

Meble do pokoju dziecięcego z kolekcji Collet to propozycja dla osób ceniących uniwersalne rozwiązania. Prosta forma mebli sprawdzi się na długie lata. Meble występują w klasycznej bieli lecz nie tylko. Spokojne pastele: róż, oryginalny błękit oraz jasna szarość to propozycja dla osób szukających nietuzinkowych mebli. Meble zostały pomalowane bezpiecznymi lakierami wodnymi. Elementy drewniane posiadają certyfikat FSC.
Zalety łóżka pojedyńczego Carmela do pokoju dziecięcego:
- łóżko dziecięce Carmela 120×200 łączy w sobie funkcjonalność i wyjątkowy styl vintage, inspirowany estetyką Cottage;
- łóżko wykonano z solidnego drewna, stanowi trwały i estetyczny element wyposażenia pokoju dziecka;
- konstrukcja łóżka zapewnia stabilność, a zaokrąglone krawędzie dbają o komfort użytkowania na co dzień;
- łóżko pod materac o wymiarach 120×200 cm – standardowy rozmiar, który pozwoli korzystać z łóżka przez wiele lat;
- pięknie podcięte nogi łóżka nadają całej konstrukcji lekkości i elegancji, a delikatnie zaokrąglone szczeblinki dodają mu przytulnego charakteru;
- łóżko można dodatkowo wyposażyć w praktyczną szufladę: w zależności od potrzeb może pełnić rolę głębokiego schowka na pościel, zabawki lub
sezonowe ubrania albo zostać wyposażona w materac i zamienić się w dodatkowe miejsce do spania;
- dodatkowo łóżko wyposażysz w praktyczną barierkę zabezpieczającą - to doskonałe wsparcie do nauki samodzielnego spania.

drewno sosnowe 100%
Długość: 211,4 cm
Szerokość: 126,4 cm
Wysokość: 90 cm
NIE WYSYŁAMY MEBLI INMONDO ZA POBRANIEM
Producent: Inmondo
