• -10%
Dekornik Tapeta Delicate Twigs with Blue and Beige
search
  • Dekornik Tapeta Delicate Twigs with Blue and Beige
  • Dekornik Tapeta Delicate Twigs with Blue and Beige
  • Dekornik Tapeta Delicate Twigs with Blue and Beige

Dekornik Tapeta Delicate Twigs with Blue and Beige

295,80 zł
266,22 zł Zniżka 10%
Brutto
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 295,80 zł

Dekornik Tapeta Delicate Twigs with Blue and Beige

Ilość
Czas realizacji 7 dni

Dekornik Tapeta Delicate Twigs with Blue and Beige

Tapeta Dekornik "Delicate Twigs with Blue and Beige" to subtelny i delikatny motyw gałązek w połączeniu z niebieskimi i beżowymi odcieniami z delikatnymi paskami w dolnej części tapety . Charakteryzuje się ona eleganckim wzorem, który dodaje wnętrzu harmonii i przyjemnego klimatu.

Głównym elementem wzoru tej tapety są delikatne gałązki rozmieszczone na tle niebieskich i beżowych odcieni. Wzór ten tworzy delikatny i subtelny pejzaż, który nadaje pomieszczeniu naturalnego uroku i spokoju. Kolorystyka tapety nawiązuje do natury, co sprawia, że wnętrze nabiera przyjemnej atmosfery.

Tapeta "Delicate Twigs with Blue and Beige" Dekornik cechuje się wysoką jakością wykonania, co gwarantuje trwałość i estetyczny wygląd na długi czas. Może być łatwo aplikowana na ścianę, co ułatwia proces dekoracji wnętrza.

Dzięki swojemu delikatnemu wzorowi i stonowanej kolorystyce, tapeta "Delicate Twigs with Blue and Beige" doskonale komponuje się z różnymi stylami aranżacyjnymi. Może być używana jako główny element dekoracyjny w pomieszczeniu lub jako tło dla innych elementów wystroju.

Specyfikacja:

Tapeta jest podzielona na pasy (bryty). Cena dotyczy jednego pasa (100cmx280cm)

  • Wysokość: 280 cm
  • Szerokość: 100 cm

Zamawianie tapety w pasach jest szybsze i prostsze. Wystarczy wymierzyć ścianę i zamówić taką liczbę pasów, która nam pasuje. Nie potrzebne są długotrwałe konsultacje oraz pomiary ściany co do milimetra. Tu nie można się pomylić, niedoszacować, przeoczyć.

Dodatkowe informacje:

Papier flizelinowy, bez kleju. Papier jest w 100% matowy. Tapeta jest  w pasach szerokości 100 cm, które idealnie pasują do siebie. Tapetę kleimy jeden pas obok drugiego, z linią styczną (pasy nie nakładają się na siebie). Materiał posiada certyfikat o niepalności oraz spełnia wszelkie wymogi Unii Europejskiej. Do aplikacji należy stosować odpowiedni klej PVA.

Uwaga, przed naklejeniem tapety -i każdego materiały naściennego – prosimy dokładnie zagruntować ścianę oraz oczyścić powierzchnię z kurzu lub tłuszczu. Uwaga, tapety można przyklejać na ścianach dopiero po ok. 20 dniach od ostatniego malowania.

DEKO.TAP.443