• -10%
Dekornik Tapeta Boho Check
search
  • Dekornik Tapeta Boho Check

Dekornik Tapeta Boho Check

147,90 zł
133,11 zł Zniżka 10%
Brutto
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 147,90 zł

Dekornik Tapeta Boho Check

Ilość
Czas realizacji 7 dni

Dekornik Tapeta Boho Check

Tapeta "Boho Check" Dekornik to wyjątkowy motyw w kratę, który łączy w sobie elementy stylu boho z klasycznym wzorem w kratę. Charakteryzuje się ona delikatnymi, subtelnie przeplatającymi się liniami, tworzącymi klasyczny wzór w kratę. Delikatne, malutkie kwiatki na górze wzoru sprawiają, że tapeta jest bardziej “pogodna” i dziecięca. To taka delikatna różnica, która czyni dużą zmianę.

Tapeta "Boho Check" Dekornik cechuje się wysoką jakością wykonania, co gwarantuje trwałość i estetyczny wygląd na długi czas. Może być łatwo aplikowana na ścianę, co ułatwia proces dekoracji wnętrza.

Dzięki swojemu unikalnemu wzorowi, tapeta "Boho Check" Dekornik doskonale komponuje się z różnymi stylami aranżacyjnymi. Może być stosowana zarówno jako główny element dekoracyjny w pomieszczeniu, jak i jako tło dla innych elementów wystroju.

Specyfikacja:

Tapeta jest podzielona na pasy (bryty). Cena dotyczy jednego pasa (50cmx280cm)

  • Wysokość: 280 cm
  • Szerokość: 50 cm

Zamawianie tapety w pasach jest szybsze i prostsze. Wystarczy wymierzyć ścianę i zamówić taką liczbę pasów, która nam pasuje. Nie potrzebne są długotrwałe konsultacje oraz pomiary ściany co do milimetra. Tu nie można się pomylić, niedoszacować, przeoczyć.

Dodatkowe informacje:

Papier flizelinowy, bez kleju. Papier jest w 100% matowy. Tapeta jest  w pasach szerokości 100 cm, które idealnie pasują do siebie. Tapetę kleimy jeden pas obok drugiego, z linią styczną (pasy nie nakładają się na siebie). Materiał posiada certyfikat o niepalności oraz spełnia wszelkie wymogi Unii Europejskiej. Do aplikacji należy stosować odpowiedni klej PVA.

Uwaga, przed naklejeniem tapety -i każdego materiały naściennego – prosimy dokładnie zagruntować ścianę oraz oczyścić powierzchnię z kurzu lub tłuszczu. Uwaga, tapety można przyklejać na ścianach dopiero po ok. 20 dniach od ostatniego malowania.

DEKO.TAP.439