• -10%
Dekornik Tapeta Boho Meadow Blue and Check
search
  • Dekornik Tapeta Boho Meadow Blue and Check
  • Dekornik Tapeta Boho Meadow Blue and Check
  • Dekornik Tapeta Boho Meadow Blue and Check

Dekornik Tapeta Boho Meadow Blue and Check

147,90 zł
133,11 zł Zniżka 10%
Brutto
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 147,90 zł

Dekornik Tapeta Boho Blue Meadow and Check

Ilość
Czas realizacji 7 dni

Dekornik Tapeta Boho Blue Meadow and Check

Tapeta Dekornik "Boho Meadow and Check" to wyjątkowy zestaw, który łączy w sobie dwa wzory: kwiecistą łąkę w stylu boho oraz klasyczny wzór w kratę. Ta tapeta emanuje swobodą, lekkością oraz naturalnym urokiem, który doskonale wprowadza do wnętrza przyjemną atmosferę.

Głównym elementem wzoru "Boho Meadow" są delikatne kwiaty, trawy i liście, które są rozmieszczone na subtelnym jasnym niebieskim tle. Kwiaty i rośliny tworzą malowniczy pejzaż, który dodaje pomieszczeniu świeżości i harmonii. Natomiast wzór w kratę "Check" nadaje tapetom klasyczny i elegancki wygląd.

Tapeta "Boho Meadow and Check" cechuje się wysoką jakością wykonania, co zapewnia trwałość i estetyczny wygląd na długi czas. Może być łatwo aplikowana na ścianę, co ułatwia proces dekoracji wnętrza.

Dzięki swojej różnorodności wzorów i kolorów, tapeta "Boho Meadow and Check" doskonale komponuje się z różnymi stylami aranżacyjnymi. Może być używana jako główny element dekoracyjny w pomieszczeniu, dodając mu charakteru i indywidualności, lub jako tło dla innych elementów wystroju.

Specyfikacja:

Tapeta jest podzielona na pasy (bryty). Cena dotyczy jednego pasa (50cmx280cm)

  • Wysokość: 280 cm
  • Szerokość: 50 cm

Zamawianie tapety w pasach jest szybsze i prostsze. Wystarczy wymierzyć ścianę i zamówić taką liczbę pasów, która nam pasuje. Nie potrzebne są długotrwałe konsultacje oraz pomiary ściany co do milimetra. Tu nie można się pomylić, niedoszacować, przeoczyć.

Dodatkowe informacje:

Papier flizelinowy, bez kleju. Papier jest w 100% matowy. Tapeta jest  w pasach szerokości 100 cm, które idealnie pasują do siebie. Tapetę kleimy jeden pas obok drugiego, z linią styczną (pasy nie nakładają się na siebie). Materiał posiada certyfikat o niepalności oraz spełnia wszelkie wymogi Unii Europejskiej. Do aplikacji należy stosować odpowiedni klej PVA.

Uwaga, przed naklejeniem tapety -i każdego materiały naściennego – prosimy dokładnie zagruntować ścianę oraz oczyścić powierzchnię z kurzu lub tłuszczu. Uwaga, tapety można przyklejać na ścianach dopiero po ok. 20 dniach od ostatniego malowania.

DEKO.TAP.438