• -10%
Dekornik Tapeta Birds and Beige Spring
search
  • Dekornik Tapeta Birds and Beige Spring

Dekornik Tapeta Birds and Beige Spring

148,00 zł
133,20 zł Zniżka 10%
Brutto
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 148,00 zł

Dekornik Tapeta Birds and Beige Spring

Ilość
Czas realizacji 7 dni

Dekornik Tapeta Birds and Beige Spring

Małe ptaszki (sikorki) pomiędzy gałązkami pełnymi kwiatów. Bardzo klasyczny, ale niewinny, delikatny wzór. Dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: beżowej - idealnej do pokoju dziecięcego oraz zielonej - sprawdzi się w salonie lub sypialni.

Specyfikacja:

Tapeta jest podzielona na pasy (bryty). Cena dotyczy jednego pasa (50cmx280cm)

  • Wysokość: 280 cm
  • Szerokość: 50 cm

Zamawianie tapety w pasach jest szybsze i prostsze. Wystarczy wymierzyć ścianę i zamówić taką liczbę pasów, która nam pasuje. Nie potrzebne są długotrwałe konsultacje oraz pomiary ściany co do milimetra. Tu nie można się pomylić, niedoszacować, przeoczyć.

Dodatkowe informacje:

Papier flizelinowy, bez kleju. Papier jest w 100% matowy. Tapeta jest  w pasach szerokości 50 cm, które idealnie pasują do siebie. Tapetę kleimy jeden pas obok drugiego, z linią styczną (pasy nie nakładają się na siebie). Materiał posiada certyfikat o niepalności oraz spełnia wszelkie wymogi Unii Europejskiej. Do aplikacji należy stosować odpowiedni klej PVA.

Uwaga, przed naklejeniem tapety -i każdego materiały naściennego – prosimy dokładnie zagruntować ścianę oraz oczyścić powierzchnię z kurzu lub tłuszczu. Uwaga, tapety można przyklejać na ścianach dopiero po ok. 20 dniach od ostatniego malowania.

EAN1122009935806