Drewniana waga, Tender Leaf Toys

Nowy produkt

Drewniana waga z ruchomą wskazówką! Otwórz własny sklepik i baw się naszą wagą!

Więcej szczegółów

Wysyłka 24h (w magazynie)

115,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Drewniana waga z ruchomą wskazówką! Otwórz własny sklepik i baw się naszą wagą!. Nasza drewniana waga idealnie nada się podczas zabawy w sklep! Połóż owoce na tacy, a ruchoma wskazówka poruszy się w miejsce odpowiadające wadze. Masz dużo możliwości ważenia - w zestawie znajdują się owoce (pomarańcza, jabłko i truskawka) podzielone na pół. Wspaniała zabawa, która uczy umiejętności społecznych oraz liczenia!

Waga została wykonana z największą starannością! Ruchoma wskazówka, truskawka z szypułką - w Tender Leaf Toys detale są dla nas bardzo ważne!

Zestaw zawiera:

Waga sklepowa ** Jabłko, pomarańcza i truskawka w dwóch częściach

Produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 3 lat.

Wymiary zabawki: 19.5 x 10 x 18 cm

Wymiary opakowania: 18.4 x 10.2 x 20.3 cm

Producent: Tender Leaf Toys

Zabawki produkowane są z drzewa kauczukowego, pochodzącego z kraju położonego na 13 tysiącach rajskich wysp - Indonezji. Do ich pomalowania użyliśmy bezpiecznych i delikatnych farb, dzięki czemu drewno zachowało swój naturalny wygląd i widoczną strukturę. Drewno kauczukowe cechuje się wyjątkową wytrzymałością, co jest niewątpliwym atutem zabawek Tender Leaf Toys.

W trosce o naturę, w miejsce każdego drzewa wykorzystanego do produkcji zabawek Tender Leaf Toys, sadzimy nowe drzewo. W Tender Leaf Toys dbamy o zrównoważony rozwój planety i ochronę środowiska naturalnego.

Zabawki Tender Leaf Toys tworzone są z myślą o najmłodszych przez brytyjską projektantkę Danielle Hanson, która od lat związana jest z branżą dziecięcą. Dzięki jej doświadczeniu, pasji i niezwykłej wyobraźni, zabawki marki Tender Leaf Toys pięknie odwzorowują detale otaczającego nas świata, jak również dbają o rozwój zdolności manualnych i poznawczych dzieci. Wszystkie etapy produkcji zabawek Tender Leaf Toys odbywają się w jednym miejscu, z najwyższą dbałością o środowisko – w egzotycznej Indonezji, kraju słynącym z poszanowania dla własnej kultury i zasobów naturalnych.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Drewniana waga, Tender Leaf Toys

Drewniana waga, Tender Leaf Toys

Drewniana waga z ruchomą wskazówką! Otwórz własny sklepik i baw się naszą wagą!

30 innych produktów w tej samej kategorii: