Drewniana zabawka manipulacyjna z zamkami - Domek Potworów, Tender Leaf Toys

TL8341

Nowy produkt

Wspaniała zabawa w szukanie kolorowych potworów.

Więcej szczegółów

Wysyłka 24h (w magazynie)

275,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Domek Potworów z 8 kolorowymi drzwiczkami zabezpieczonymi różnymi zamkami! W ścianach domku znajdują się dwa otwory, przez które można włożyć potworki do domku ... Szukaj potworków otwierając poszczególne drzwiczki! Wspaniała zabawa dla najmłodszych, która rozwija małą motorykę dziecka. Wspaniała zabawa i rozwój umiejętności motorycznych malucha!. Domek został wykonany z starannością o każdy szczegół!

Zestaw zawiera:

Domek z zamkami ** 2 potwory

Produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 3 lat.

Wymiary zabawki: 16.6 x 17.1 x 29.8 cm

Wymiary opakowania: 19.3 x 19 x 30 cm

Producent: Tender Leaf Toys

Zabawki produkowane są z drzewa kauczukowego, pochodzącego z kraju położonego na 13 tysiącach rajskich wysp - Indonezji. Do ich pomalowania użyliśmy bezpiecznych i delikatnych farb, dzięki czemu drewno zachowało swój naturalny wygląd i widoczną strukturę. Drewno kauczukowe cechuje się wyjątkową wytrzymałością, co jest niewątpliwym atutem zabawek Tender Leaf Toys.

W trosce o naturę, w miejsce każdego drzewa wykorzystanego do produkcji zabawek Tender Leaf Toys, sadzimy nowe drzewo. W Tender Leaf Toys dbamy o zrównoważony rozwój planety i ochronę środowiska naturalnego.

Zabawki Tender Leaf Toys tworzone są z myślą o najmłodszych przez brytyjską projektantkę Danielle Hanson, która od lat związana jest z branżą dziecięcą. Dzięki jej doświadczeniu, pasji i niezwykłej wyobraźni, zabawki marki Tender Leaf Toys pięknie odwzorowują detale otaczającego nas świata, jak również dbają o rozwój zdolności manualnych i poznawczych dzieci. Wszystkie etapy produkcji zabawek Tender Leaf Toys odbywają się w jednym miejscu, z najwyższą dbałością o środowisko – w egzotycznej Indonezji, kraju słynącym z poszanowania dla własnej kultury i zasobów naturalnych.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Drewniana zabawka manipulacyjna z zamkami - Domek Potworów, Tender Leaf Toys

Drewniana zabawka manipulacyjna z zamkami - Domek Potworów, Tender Leaf Toys

Wspaniała zabawa w szukanie kolorowych potworów.

30 innych produktów w tej samej kategorii: