Drewniana układanka, twist - Zwierzątka, Tender Leaf Toys

TL8451

Nowy produkt

Idealna zabawka dla najmłodszych, która ćwiczy zręczność i rozwija logiczne myślenie.

Więcej szczegółów

Wysyłka 24h (w magazynie)

39,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Drewniana układanka dla maluchów, która doskonale ćwiczy zręczność małych rączek i rozwija logiczne myślenie. Przekręcając układankę należy tak dopasować części, aby ułożyć 4 postacie z cyrku!

Wspaniała zabawa oraz nauka logicznego myślenia i rozwój umiejętności motorycznych malucha!

Zestaw zawiera:

Drewniany Twister

 Produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 18 miesięcy.

 

Wymiary zabawki: 16.5 x 4 x 4 cm

Wymiary opakowania: 5.1 x 5.1 x 17 cm

Producent: Tender Leaf Toys

Zabawki produkowane są z drzewa kauczukowego, pochodzącego z kraju położonego na 13 tysiącach rajskich wysp - Indonezji. Do ich pomalowania użyliśmy bezpiecznych i delikatnych farb, dzięki czemu drewno zachowało swój naturalny wygląd i widoczną strukturę. Drewno kauczukowe cechuje się wyjątkową wytrzymałością, co jest niewątpliwym atutem zabawek Tender Leaf Toys.

W trosce o naturę, w miejsce każdego drzewa wykorzystanego do produkcji zabawek Tender Leaf Toys, sadzimy nowe drzewo. W Tender Leaf Toys dbamy o zrównoważony rozwój planety i ochronę środowiska naturalnego.

Zabawki Tender Leaf Toys tworzone są z myślą o najmłodszych przez brytyjską projektantkę Danielle Hanson, która od lat związana jest z branżą dziecięcą. Dzięki jej doświadczeniu, pasji i niezwykłej wyobraźni, zabawki marki Tender Leaf Toys pięknie odwzorowują detale otaczającego nas świata, jak również dbają o rozwój zdolności manualnych i poznawczych dzieci. Wszystkie etapy produkcji zabawek Tender Leaf Toys odbywają się w jednym miejscu, z najwyższą dbałością o środowisko – w egzotycznej Indonezji, kraju słynącym z poszanowania dla własnej kultury i zasobów naturalnych.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Drewniana układanka, twist - Zwierzątka, Tender Leaf Toys

Drewniana układanka, twist - Zwierzątka, Tender Leaf Toys

Idealna zabawka dla najmłodszych, która ćwiczy zręczność i rozwija logiczne myślenie.

30 innych produktów w tej samej kategorii: