Petit Collage Książeczka Drewniana Podróż

WSB-Things That Go

Nowy produkt

56,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

WiekOd 6 miesięcy

Więcej informacji

Petit Collage Książeczka Drewniana Podróż
Numer kat. WSB-Things That Go

Petit Collage to idealna pierwsza książeczka dla najmłodszych dzieci. Starannie wykonana posiada sześć solidnych, łatwych do obrócenia drewnianych stron, a każda z nich posiada jeden rysunek z odważnymi kolorami i klasycznymi wzorami Petit Collage. Książeczka edukacyjna wprowadza dziecko w świat podróży uczy rozpoznawania pojazdów i kolorów. Podczas zabawy dziecko rozwija wyobraźnię, ćwicząc małą motorykę. Dołączony pasek bawełniany, ułatwi przymocowanie książeczki do torebki, wózka lub fotelika samochodowego.

Bawi i rozwija:
- umiejętności motoryczne
- koordynację ręka-oko
- uczy rozpoznawania kolorów i obrazków

Cechy:
- składa się z 6 drewnianych stron
- wykonana z drewna certyfikowanego FSC
- zawiera nietoksyczne farby na bazie wody i lakier
- zgodny ze standardami CPSIA, ASTM, En71

Wymiary:
- długość 10 cm
- wysokość 10 cm
- szerokość 1,5 cm

Wymiary opakowania:
- szerokość 18 cm
- wysokość 15 cm
- głębokość 4 cm

Petit Collage to dzieło Loreny Siminovich, która wymyśliła linię w 2006 roku z jej charakterystycznymi, ręcznie robionymi kolażami na drewnie. To, co zaczęło się od prostych kolaży, od tego czasu stało się żywą kolekcją uwielbianą na całym świecie. Lorena została zaprezentowana przez Marthę Stewart Show, The New York Times, San Francisco Chronicle, Dwell Magazine i popularne blogi, takie jak Oh Joy, Decor8, Design * Sponge i Design Mom. Lorena Pochodzi z Buenos Aires. Mieszka w San Francisco z mężem i córką w wypełnionym domu sztuką na wzgórzu i pracuje w jasnym, słonecznym studio ze swoją wymarzoną sześcioosobową drużyną.

Petit Collage łączy ze sobą nowoczesną estetykę z kryteriami zrównoważonego rozwoju, tworząc odważne, przemyślane produkty, które inspirują małe dzieci. Pięknie zaprojektowane w kalifornijskim studio, aby były przyjemne dla oka i wygodne w użyciu, które kochają zarówno dzieci, jak i ich rodzice. Pierwszym produktem Petit Collage był ręcznie robiony kolaż z materiałów pochodzących z recyklingu. Produkt ten inspirował nie tylko nazwę firmy, ale także etos zrównoważonego rozwoju. Dziesięć lat później nadal wybierają materiały, których używają  ostrożnie, od tektury z odzysku po certyfikowane FSC drewno i atramenty na bazie soi. Unikają plastiku. Produkty zostały zaprojektowane z myślą o zdrowiu naszych dzieci i planety. Produkty sprzedawane są na całym świecie, w renomowanych sklepach, w tym Anthropologie, Barnes & Noble, Whole Foods i tysiącach niezależnych sklepów specjalistycznych.
 

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Petit Collage Książeczka Drewniana Podróż

Petit Collage Książeczka Drewniana Podróż

30 innych produktów w tej samej kategorii: