Wood Luck Regał Bookworm

Nowy produkt

Biblioteczka BOOKWORM. Producent: Wood Luck for Kids

Więcej szczegółów

Dostępność od 7 do 30 dni

563,20 zł brutto

-12%

640,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Biblioteczka ‘BOOKWORM’ zaprojektowana została w oparciu o założenia w metodzie Montessori. Zapewnia ona swobodny dostęp do książek w myśl zasady, że dziecko samo wybiera sobie przedmiot, stopień trudności oraz ustala czas zabawy. Biblioteczka ma 3 pojemne półeczki na których pomieścisz sporo książek – sposób ułożenia okładką do przodu przykuwa uwagę dziecka i zachęca do obejrzenia jej. Dla Starszaka może być również idealnym miejscem do przechowywania figurek, resoraków oraz ulubionych przytulanek.

Główne cechy REGAŁU:

- regał wykonany został z najwyższej klasy sklejki brzozowej produkowanej zgodnie z normą EN71/3 – norma dotycząca mebli dziecięcych oraz zabawek, certyfikat carb / kolor drewna (sklejki) może w rzeczywistości posiadać inny odcień a poszczególne elementy mogą różnić się od siebie nawzajem.

- lakiery: lakier akrylowy – bezpieczny dla dziecka – posiadający certyfikaty na zgodność z normą EN71/3 – norma dotycząca mebli dziecięcych oraz zabawek

- posiada mocowanie do ściany – zabezpieczenie przed przewracaniem;

- mebel należy przecierać wilgotną szmatką;

- mebel wysyłany jest w paczkach do samodzielnego montażu. Dołączona instrukcja montażu przedstawia krok po kroku jak należy zmontować mebel.

Wymiary: wysokość 117cm, szerokość 110cm, głębokość 22cm

Uwaga mebli Wood Luck for Kids nie wysyłamy za pobraniem

Producent: Wood Luck for Kids

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Wood Luck Regał Bookworm

Wood Luck Regał Bookworm

Biblioteczka BOOKWORM. Producent: Wood Luck for Kids