Drabinka Wielofunkcyjna BenchK 112

Nowy produkt

Wysyłka 3-5 dni

1 281,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Drewniana drabinka gimnastyczna BenchK 112 będzie najlepszym prezentem nie tylko dla dziecka, ale i dla każdego użytkownika, niezależnie od wieku i sprawności fizycznej. Drabinka sportowa BenchK 112 zapewni rozwój fizyczny dziecka w trakcie zabaw w domu. Drabinka i zdejmowalny drążek do podciągania pozwalają wykonywać na niej różne ćwiczenia. Drabinka BenchK 112 zajmuje dość mało miejsca w pomieszczeniu, co jest zdecydowaną zaletą drabinki sportowej. Regularne ćwiczenia na drabince przyczynią się do rozwoju różnych grup mięśni, elastyczności kręgosłupa i stawów. Drabinka z drążkiem BenchK 112 będzie niezastąpionym sprzętem dla każdego, kto chce wzmocnić więzadła i ścięgna, co jest potrzebne dla tych, którzy chcą uprawiać sport i cieszyć się dobrą formą fizyczną.

Do drabinki można dokupić: nakładkę do drabinek serii BenchK 110

Cechy nakładki:

 - Wykonana jest z drewna bukowego nakładka na drążek tworzy stylowe i funkcjonalne wyposażenie wnętrza. Nakładka jest ręcznie olejowana olejem najwyższej jakości.

- Powstałe dzięki niej biurko jest piękne, idealne dla miłośników minimalizmu. Dzięki regulacji wysokości drążka na drabince, biurko można dopasować do wzrostu dziecka.

- Nakładkę można łatwo zdjąć, całość nie zajmuje wiele miejsca.

- Wymiary nakładki : 62 cm x 58 cm x 2 cm

Drabinka wykonana jest z wysokiej jakości drewna bukowego na nowoczesnym sprzęcie, co zapewnia gładką powierzchnię drewna i idealnie dopasowane części drabinki.

Drewniane elementy drabinki są ręcznie olejowane olejem najwyższej jakości.

Na drabince BenchK 112 mogą ćwiczyć nawet rodzice dziecka. Wspólne ćwiczenia i zabawa na drabince to doskonały pomysł na spędzanie czasu w gronie rodzinnym. Podstawa konstrukcji wytrzymuje obciążenie do 120 kg. Drabinka posiada 8 szczebelków. Drabinka bez problemu zmieści się w każdym pokoju dziecięcym, aby ją zamontować wystarczy bowiem poświęcić tylko 0,5mpowierzchni.

Wyrób spełnia wymagania bezpieczeństwa zawarte w
– PN-EN 12346:2001,PN-EN 913:2008

Zawiera:

  • drabinka gimnastyczna (8 bukowych szczebelków drewnianych);
  • zdejmowalny drążek do podciągania;
  • zestaw do montażu (oprócz kołków i wkrętów, gdyż ich rodzaj należy dobrać w zależności od rodzaju ściany do której będzie mocowana);
  • akcesoria dziecięce: kółka gimnastyczne drewniane, lina z huśtawką. Maksymalna waga użytkownika akcesoriów dziecięcych – 50 kg.
Maksymalna waga użytkownika120 kg
Szerokość0,67 m
Wysokość2,20 m
Wysokość pomieszczenia do instalacjiod 2,30 m
Sposób mocowaniado ściany
Waga23 kg
Kolordrewno
Materiałdrewno bukowe
Gwarancja2 lata
Dostępnośćod ręki

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Drabinka Wielofunkcyjna BenchK 112

Drabinka Wielofunkcyjna BenchK 112

1 inny produkt w tej samej kategorii: