Pic'n Mix Gra Edukacyjna Produkty

116024

Nowy produkt

39,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Wiek Od 3 lat
Płeć chłopiec/dziewczynka
Kolor różnokolorowy
Skład plastik

Więcej informacji

Pic'n Mix Gra Edukacyjna Produkty
Numer kat. 116024

Twoje dziecko zaczyna aktywnie odkrywać świat od momentu swego urodzenia, dociekliwy wiercipięta dąży do odkrywania wszystkiego, co się dzieje wokół niego, a Ty jesteś bardzo ważnym uczestnikiem tego porywającego procesu. Jednym z głównych sposobów poznania dla dziecka są gry.

Gra sprawia, że nauka staje się łatwa, porywająca i bardziej skuteczna – dzięki łatwo przyswajalnym nowym umiejętnościom oraz wiedzy przekazywanej przez rodzica, maluch wykonuje zadania, podyktowane przez grę. Gra pozwala nie tylko nabyć nowe umiejętności, ale i lepiej rozwinąć wrodzone zdolności dziecka. Reguły gry pozwalają delikatnie regulować zachowanie dzieci i budować ich interkcje między sobą i rodzicami. Finałem gry jest rozwiązanie postawionego zadania, które pozwala dzieciom odczuć uczucie moralnej satysfakcji i sukcesu.

Rodzice powinni pamiętać, że proces gry, bez względu na to, jak bardzo jest ciekawy, nie powinien przekraczać 10-15 minut, by aktywności dziecka nie spadła, a jego zainteresowanie zabawką nie osłabło.

Gra edukacyjna "Produkty" pomoże dziecku nauczyć się nazw i rodzajów wielu produktów, które często widzi w sklepie i w kuchni, poza tym, w trakcie gry dziecko dowiaduje się jak należy przechowywać różne produkty i zrozumie, które potrawy można z nich przygotować. Gra pomaga wzbogaceniu słownictwa i pamięci wzrokowej dziecka. Seria puzzli edukacyjnych TM Pic’nMix stymuluje rozwój myślenia, wyobraźni, uwagi, koordynacji i małej motoryki..

Krótki opis gry i zasad.

Zestaw zawiera 5 plansz gry. Kuchenka, Lodówka, Miseczka, Wózek na zakupy, Półki. Dopasowujemy różne przedmioty do właściwych plansz. Przyczepiamy je do planszy za pomocą rzepów.

Wytyczne
• Gra powinna odbywać się pod nadzorem osoby dorosłej (nadaje się zarówno do zajęć edukacyjnych w przedszkolu przeprowadzanych przez wychowawców, jak i do zabawy w domu pod opieką rodziców).
• Przed rozpoczęciem gry należy powtórzyć z nazwy produktów, które będą wykorzystane w grze.
• W trakcie gry zaleca się pokazać dziecku jak należy odnajdować poszczególne elementy-obrazki i przymocowywać je do planszy, zaleca się również razem z dzieckiem nazywać te przedmioty i wyjaśniać ich przeznaczenie.
• Podczas gry należy chwalić dziecko za prawidłowe odpowiedzi.
• Długość gry zależy od zainteresowania i wytrwałości graczy.

Zestaw zawiera:
- 3 scenariusze gry
- 5 podstawek dla figur
- 33 kolorowe elementy
- 6 plansz
- instrukcję i opis gry

Zbieramy, sortujemy i gotujemy! Gra edukacyjna „Produkty” pomoże Twojemu dziecku nauczyć się nazwy produktów spożywczych, które często widzi w sklepie i kuchni. W trakcie gry dziecko dowie się gdzie w domu należy przechowywać produkty, przyniesione ze sklepu i jakie potrawy można z nich przygotować.

Wymiary opakowania:
- długość 23,5 cm
- szerokość 16 cm
- wysokość 5 cm

Pic'n Mix to firma oferująca szereg gier edukacyjnych dla dzieci. Główną cechą produktów jest staranne wykonanie oraz dbałość o najdrobniejsze szczegóły. Gry są kolorowe, pobudzają wyobraźnię dziecka, stymulują rozwój myślenia a także uczą skupienia i uwagi.

 

 

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Pic'n Mix Gra Edukacyjna Produkty

Pic'n Mix Gra Edukacyjna Produkty

30 innych produktów w tej samej kategorii: