Pic'n Mix Gra Edukacyjna Pizza

116023

Nowy produkt

39,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Wiek Od 3 lat
Płeć chłopiec/dziewczynka
Kolor różnokolorowy
Skład plastik

Więcej informacji

Pic'n Mix Gra Edukacyjna Pizza
Numer kat. 116023

Twoje dziecko zaczyna aktywnie odkrywać świat od momentu swego urodzenia, dociekliwy wiercipięta dąży do odkrywania wszystkiego, co się dzieje wokół niego, a Ty jesteś bardzo ważnym uczestnikiem tego porywającego procesu. Jednym z głównych sposobów poznania dla dziecka są gry.

Gra sprawia, że nauka staje się łatwa, porywająca i bardziej skuteczna – dzięki łatwo przyswajalnym nowym umiejętnościom oraz wiedzy przekazywanej przez rodzica, maluch wykonuje zadania, podyktowane przez grę. Gra pozwala nie tylko nabyć nowe umiejętności, ale i lepiej rozwinąć wrodzone zdolności dziecka. Reguły gry pozwalają delikatnie regulować zachowanie dzieci i budować ich interkcje między sobą i rodzicami. Finałem gry jest rozwiązanie postawionego zadania, które pozwala dzieciom odczuć uczucie moralnej satysfakcji i sukcesu.

Rodzice powinni pamiętać, że proces gry, bez względu na to, jak bardzo jest ciekawy, nie powinien przekraczać 10-15 minut, by aktywności dziecka nie spadła, a jego zainteresowanie zabawką nie osłabło.

Gra edukacyjna „Pizza” pomoże Twojemu dziecku szybko nauczyć się nazw często używanych produktów spożywczych, które są praktycznie w każdym domu, Gra pomoże zapamiętać nazwy warzyw, ich kształt i kolor, nauczy rozpoznawać owoce i warzywa w przekroju, sprzyja rozwojowi pamięci wzrokowej. wzbogaceniu słownictwa u dziecka, trenuje logikę i pomaga w zrozumieniu związku przyczynowo skutkowego. Seria „Smart stickers” TM Pic’nMix stymuluje rozwój myślenia, wyobraźni, uwagi, koordynacji i umiejętności motorycznych.

Krótki opis gry i zasad.

Gra składa się z sześciu plansz do gry, które połączone pomiędzy sobą tworzą duże koło – spód do pizzy. Na plansze za pomocą naklejek przymocowuje się elementy wymienne. Zestaw zawiera 6 kartek-wzorców. Dziecko w trakcie gry przymocowuje do planszy kartki z wizerunkiem warzyw, owoców i innych produktów spożywczych. Zestaw również zawiera elementy wymienne kawałków produktów żywnościowych, które dziecko powinno złożyć w jedną całość i przymocować obok właściwego obrazka.

Wytyczne
• Gra powinna odbywać się pod nadzorem osoby dorosłej (nadaje się zarówno do zajęć edukacyjnych w przedszkolu przeprowadzanych przez wychowawców, jak i do zabawy w domu pod opieką rodziców).
• W grze mogą uczestniczyć jednocześnie sześcioro 6 dzieci.
• Przed rozpoczęciem gry należy powtórzyć z nazwy produktów, które będą wykorzystane w grze.
• W trakcie gry zaleca się pokazać dziecku jak należy odnajdować poszczególne elementy-obrazki i przymocowywać je do planszy, zaleca się również razem z dzieckiem nazywać te przedmioty i wyjaśniać ich przeznaczenie.
• Podczas gry należy chwalić dziecko za prawidłowe odpowiedzi.
• Długość gry zależy od zainteresowania i wytrwałości graczy.

Zestaw zawiera:
- 3 scenariusze gry
- 4 podstawki dla figur
- 40 kolorowych elementów
- 5 pól do gry
- kostka do gry
- instrukcję i opis gry

Twoje dziecko może zostać małym szefem kuchni! Pomoże mu w tym gra edukacyjna „Pizza”, dzięki której Twoja pociecha szybko nauczy się nazw często używanych produktów spożywczych, które są wykorzystywane do robienia pizzy. Zapamięta nazwy warzyw, ich kształt i kolor, a to wszystko na planszy tworzącej spód do pizzy. Pyszna zabawa gwarantowana!

Wymiary opakowania:
- długość 23,5 cm
- szerokość 16 cm
- wysokość 5 cm

Pic'n Mix to firma oferująca szereg gier edukacyjnych dla dzieci. Główną cechą produktów jest staranne wykonanie oraz dbałość o najdrobniejsze szczegóły. Gry są kolorowe, pobudzają wyobraźnię dziecka, stymulują rozwój myślenia a także uczą skupienia i uwagi.


 

 

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Pic'n Mix Gra Edukacyjna Pizza

Pic'n Mix Gra Edukacyjna Pizza

30 innych produktów w tej samej kategorii: