Pic'n Mix Gra Edukacyjna Wesołe Twarze

117001

Nowy produkt

39,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Wiek Od 3 lat
Płeć chłopiec/dziewczynka
Kolor różnokolorowy
Skład plastik

Więcej informacji

Pic'n Mix Gra Edukacyjna Wesołe Twarze
Numer kat. 117001

Twoje dziecko zaczyna aktywnie odkrywać świat od momentu swego urodzenia, dociekliwy wiercipięta dąży do odkrywania wszystkiego, co się dzieje wokół niego, a Ty jesteś bardzo ważnym uczestnikiem tego porywającego procesu. Jednym z głównych sposobów poznania dla dziecka są gry.

Gra sprawia, że nauka staje się łatwa, porywająca i bardziej skuteczna – dzięki łatwo przyswajalnym nowym umiejętnościom oraz wiedzy przekazywanej przez rodzica, maluch wykonuje zadania, podyktowane przez grę. Gra pozwala nie tylko nabyć nowe umiejętności, ale i lepiej rozwinąć wrodzone zdolności dziecka. Reguły gry pozwalają delikatnie regulować zachowanie dzieci i budować ich interkcje między sobą i rodzicami. Finałem gry jest rozwiązanie postawionego zadania, które pozwala dzieciom odczuć uczucie moralnej satysfakcji i sukcesu.

Rodzice powinni pamiętać, że proces gry, bez względu na to, jak bardzo jest ciekawy, nie powinien przekraczać 10-15 minut, by aktywności dziecka nie spadła, a jego zainteresowanie zabawką nie osłabło.

Gra edukacyjna „Wesołe Twarze” nauczy dziecko widzieć i rozpoznawać różne uczucie i ich odcienie. Patrząc na obrazki , które przedstawiają twarze z wypisanymi na nich różnymi emocjami, dzieci zazwyczaj ograniczają się definicjami  "dobry-zły", "wesoły-smutny" . Związane jest to z ubogim słownictwem związanym ze sferą wyrażania uczuć, oraz tym, że dziecko nie potrafi okreslić niektórych emocji. Gra pomoże przetestować i nazwać emocje pojawiające się w różnych sytuacjach.

Krótki opis gry i zasad
Tu nauka odbywa się poprzez zabawę! Gra edukacyjna „Wesołe twarze” w ciekawy i przystępny sposób uczy dzieci rozpoznawania emocji oraz ich wyrażania. Każdą z wesołych twarzy dostępnych w zestawie dziecko samodzielnie ozdabia nakładając różne nosy, oczy czy usta, poznając przy tym różne twarze i wypisane na nich emocje od złości, podekscytowania, ciekawości po radość.

Gra jest zestawem twarzy-wzorców, na które można nakładać nosy, oczy, usta. Ogromna ilość kombinacji pozwala przekazać różne emocje.

Wytyczne
• Gra powinna odbywać się pod nadzorem osoby dorosłej (nadaje się zarówno do zajęć edukacyjnych w przedszkolu przeprowadzanych przez wychowawców, jak i do zabawy w domu pod opieką rodziców).
• Na początku gry zaleca się pokazać dziecku na przykładzie, jak trzeba łączyć kombinacje kolorowych fragmentów obrazu.
• Podczas gry należy chwalić dziecko za prawidłowe odpowiedzi.
• Długość gry zależy od zainteresowania i wytrwałości graczy.

Zestaw zawiera:
- 2 plansze do gry
- 16 kart z wzorami
- 4 scenariusze gry
- 58 kolorowych elementów
- instrukcję i opis gry

Wymiary opakowania:
- długość 23,5 cm
- szerokość 16 cm
- wysokość 5 cm

Pic'n Mix to firma oferująca szereg gier edukacyjnych dla dzieci. Główną cechą produktów jest staranne wykonanie oraz dbałość o najdrobniejsze szczegóły. Gry są kolorowe, pobudzają wyobraźnię dziecka, stymulują rozwój myślenia, a także uczą skupienia i uwagi.
 

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Pic'n Mix Gra Edukacyjna Wesołe Twarze

Pic'n Mix Gra Edukacyjna Wesołe Twarze

30 innych produktów w tej samej kategorii: