Pic'n Mix Gra Edukacyjna Zabawne Ufoludki

112017

Nowy produkt

39,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Wiek Od 3 lat
Płeć chłopiec/dziewczynka
Kolor różnokolorowy
Skład plastik

Więcej informacji

Pic'n Mix Gra Edukacyjna Zabawne Ufoludki
Numer kat. 112017

Twoje dziecko zaczyna aktywnie odkrywać świat od momentu swego urodzenia, dociekliwy wiercipięta dąży do odkrywania wszystkiego, co się dzieje wokół niego, a Ty jesteś bardzo ważnym uczestnikiem tego porywającego procesu. Jednym z głównych sposobów poznania dla dziecka są gry.

Gra sprawia, że nauka staje się łatwa, porywająca i bardziej skuteczna – dzięki łatwo przyswajalnym nowym umiejętnościom oraz wiedzy przekazywanej przez rodzica, maluch wykonuje zadania, podyktowane przez grę. Gra pozwala nie tylko nabyć nowe umiejętności, ale i lepiej rozwinąć wrodzone zdolności dziecka. Reguły gry pozwalają delikatnie regulować zachowanie dzieci i budować ich interkcje między sobą i rodzicami. Finałem gry jest rozwiązanie postawionego zadania, które pozwala dzieciom odczuć uczucie moralnej satysfakcji i sukcesu.

Rodzice powinni pamiętać, że proces gry, bez względu na to, jak bardzo jest ciekawy, nie powinien przekraczać 10-15 minut, by aktywności dziecka nie spadła, a jego zainteresowanie zabawką nie osłabło.

Gra edukacyjna „Zabawne ufoludki” pomoże Twojemu dziecku opanować umiejętności postrzegania barw i rozwinąć pamięć wzrokową. Oprócz tego, gra sprzyja wzbogaceniu słownictwa u dziecka, trenuje logikę i pomaga w zrozumieniu związku przyczynowo skutkowego. Seria „Smart Stickers” TM Pic’nMix stymuluje rozwój myślenia, wyobraźni, uwagi, koordynacji i umiejętności motorycznych.

Krótki opis gry i zasad
Gra „Zabawne ufoludki” składa się z trzech pól do gry z wizerunkiem „latającego talerza”, 6 wymiennych elementów: czerwonego, żółtego i niebieskiego koloru i 27 kartek-wzorów, na których podano różne kombinacje kolorów „latającego talerza”.
Sens gry: dzieci ustawiają na polach różne kombinacje z wymiennych elementów, zapamiętując obraz na kartce-wzorze.

Wytyczne
• Gra powinna odbywać się pod nadzorem osoby dorosłej (nadaje się zarówno do zajęć edukacyjnych w przedszkolu przeprowadzanych przez wychowawców, jak i do zabawy w domu pod opieką rodziców).
• Gra jest przeznaczona dla kilku graczy, od 2 do 4 osób, w przypadku jeżeli gracz jest jeden, to drugim graczem jest osoba dorosła, która przeprowadza grę.
• Przed rozpoczęciem gry należy powtórzyć z dziećmi nazwy kolorów wymiennych elementów, jeżeli dziecko (dzieci) ich nie zna albo myli.
• Na początku gry zaleca się pokazać dziecku na przykładzie, jak trzeba łączyć kombinacje kolorowych fragmentów obrazu.
• Podczas gry należy chwalić dziecko za prawidłowe odpowiedzi.
• Długość gry zależy od zainteresowania i wytrwałości graczy.

Zestaw zawiera:
- 3 scenariusze gry
- 6 plansz do gry
- 36 kolorowych elementów
- 1 podstawkę dla figur
- instrukcję i opis gry

Żółty, czerwony, a może niebieski? O tym jaki kolor będzie miał „latający talerz” z zabawnymi ufoludkami na pokładzie zdecyduje Twoje dziecko! Gra edukacyjna „Zabawne ufoludki” pomoże mu nie tylko rozwinąć pamięć wzrokową, a także nauczy kształtów i kolorów. Świetna zabawa z ufoludkami gwarantowana!

Wymiary opakowania:
- długość 23,5 cm
- szerokość 16 cm
- wysokość 5 cm

Pic'n Mix to firma oferująca szereg gier edukacyjnych dla dzieci. Główną cechą produktów jest staranne wykonanie oraz dbałość o najdrobniejsze szczegóły. Gry są kolorowe, pobudzają wyobraźnię dziecka, stymulują rozwój myślenia a także uczą skupienia i uwagi.


 

 

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Pic'n Mix Gra Edukacyjna Zabawne Ufoludki

Pic'n Mix Gra Edukacyjna Zabawne Ufoludki

30 innych produktów w tej samej kategorii: