Pic'n Mix Gra Edukacyjna Nasz Dom

112006

Nowy produkt

39,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Wiek Od 3 lat
Płeć chłopiec/dziewczynka
Kolor różnokolorowy
Skład plastik

Więcej informacji

Pic'n Mix Gra Edukacyjna Nasz Dom
Numer kat. 112006

Twoje dziecko zaczyna aktywnie odkrywać świat od momentu swego urodzenia, dociekliwy wiercipięta dąży do odkrywania wszystkiego, co się dzieje wokół niego, a Ty jesteś bardzo ważnym uczestnikiem tego porywającego procesu. Jednym z głównych sposobów poznania dla dziecka są gry.

Gra sprawia, że nauka staje się łatwa, porywająca i bardziej skuteczna – dzięki łatwo przyswajalnym nowym umiejętnościom oraz wiedzy przekazywanej przez rodzica, maluch wykonuje zadania, podyktowane przez grę. Gra pozwala nie tylko nabyć nowe umiejętności, ale i lepiej rozwinąć wrodzone zdolności dziecka. Reguły gry pozwalają delikatnie regulować zachowanie dzieci i budować ich interkcje między sobą i rodzicami. Finałem gry jest rozwiązanie postawionego zadania, które pozwala dzieciom odczuć uczucie moralnej satysfakcji i sukcesu.

Rodzice powinni pamiętać, że proces gry, bez względu na to, jak bardzo jest ciekawy, nie powinien przekraczać 10-15 minut, by aktywności dziecka nie spadła, a jego zainteresowanie zabawką nie osłabło.

Poznajemy elementy wyposażenia domu
Gra edukacyjna „Mój dom” pomoże Twojemu dziecku stworzyć jasną wizję o przeznaczeniu oraz praktycznym wykorzystaniu przedmiotów codziennego użytku, a także ich miejsca w domu. Dziecko nauczy się rozróżniać zabawki i elektryczne artykuły gospodarstwa domowego. Gra sprzyja wzbogaceniu słownictwa, rozszerza wyobrażenie o otaczającej przestrzeni, jak również rozwija zdolności gromadzenia i analizy informacji. Seria „Smart stickers” TM Pic&Mix stymuluje rozwój myślenia, wyobraźni, uwagi, koordynacji i umiejętności motoryczne.

Zestaw zawiera:
- 6 scenariuszy gry
- 4 kolorowych obrazków
- 26 elementów wyposażenia domu
- instrukcję i opis gry

Krótki opis gry i zasad.

Gra “Mój dom” składa się z pięciu zestawów kart: „w kuchni”, „w sypialni”, „w łazience”, „na podwórku”, a także z zestawu „zabawki - urządzenia elektryczne”. Elementy przyczepiamy do plansz za pomocą rzepów.

Gra składa się z 2 etapów
W pierwszym etapie dziecko na podstawie kartek-wzorców wypełnia brakującymi elementami pola do gry reprezentujące obrazy wyposażenia domowego. Na każde pole do gry trzeba przymocować przedmioty zgodnie z kartką-wzorcem. Ten etap gry można przeprowadzać w 3 wersjach, stopniowo komplikując zadania.
Na drugim etapie dziecko przymocowuje do karteczek „urządzenia elektryczne” i „zabawki” odpowiednie przedmioty.

Wytyczne
• Gra powinna odbywać się pod nadzorem osoby dorosłej (nadaje się zarówno do zajęć edukacyjnych w przedszkolu przeprowadzanych przez wychowawców, jak i do zabawy w domu pod opieką rodziców). W grze może brać udział kilka dzieci jednocześnie.
• W początkowym etapie gry zaleca się aby zademonstrować dziecku, jak trzeba odnajdować poszczególne elementy obrazu i dołączać ich do planszy, równocześnie zaleca się razem z nim nazywać te przedmioty i wyjaśniać ich przeznaczenie. Po tym, jak pierwsza plansza będzie wypełniona, dziecko musi samodzielnie wypełnić pozostałe plansze w tej samej kolejności.
!!! Opowiadając dziecku o urządzeniach elektrycznych nie zapomnij wyjaśnić, że prąd jest niewidoczny, dlatego szczególnie niebezpieczny. Prąd elektryczny jest jak rojowisko małych wściekłych pszczół, które latają w przewodach elektrycznych i zmuszają urządzenia działać. Zobaczyć ich nie można, nawet nie warto próbować.
• Podczas gry, chwal dziecko za prawidłowo udzielone odpowiedzi.
• Długość gry zależy od zainteresowania i wytrwałości graczy.

Wymiary opakowania:
- długość 23,5 cm
- szerokość 16 cm
- wysokość 5 cm

Pic'n Mix to firma oferująca szereg gier edukacyjnych dla dzieci. Główną cechą produktów jest staranne wykonanie oraz dbałość o najdrobniejsze szczegóły. Gry są kolorowe, pobudzają wyobraźnię dziecka, stymulują rozwój myślenia a także uczą skupienia i uwagi.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Pic'n Mix Gra Edukacyjna Nasz Dom

Pic'n Mix Gra Edukacyjna Nasz Dom

30 innych produktów w tej samej kategorii: