Pic'n Mix Gra Edukacyjna Ubieranki

112003

Nowy produkt

39,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Wiek Od 3 lat
Płeć chłopiec/dziewczynka
Kolor różnokolorowy
Skład plastik

Więcej informacji

Pic'n Mix Gra Edukacyjna Ubieranki
Numer kat. 112003

Twoje dziecko zaczyna aktywnie odkrywać świat od momentu swego urodzenia, dociekliwy wiercipięta dąży do odkrywania wszystkiego, co się dzieje wokół niego, a Ty jesteś bardzo ważnym uczestnikiem tego porywającego procesu. Jednym z głównych sposobów poznania dla dziecka są gry.
Gra sprawia, że nauka staje się łatwa, porywająca i bardziej skuteczna – dzięki łatwo przyswajalnym nowym umiejętnościom oraz wiedzy przekazywanej przez rodzica, maluch wykonuje zadania, podyktowane przez grę. Gra pozwala nie tylko nabyć nowe umiejętności, ale i lepiej rozwinąć wrodzone zdolności dziecka. Reguły gry pozwalają delikatnie regulować zachowanie dzieci i budować ich interkcje między sobą i rodzicami. Finałem gry jest rozwiązanie postawionego zadania, które pozwala dzieciom odczuć uczucie moralnej satysfakcji i sukcesu.

Rodzice powinni pamiętać, że proces gry, bez względu na to, jak bardzo jest ciekawy, nie powinien przekraczać 10-15 minut, by aktywności dziecka nie spadła, a jego zainteresowanie zabawką nie osłabło.

Gra edukacyjna “Ubieranki” pomoże waszemu dziecku nauczyć się nazw przedmiotów, odzieży, a także dla której pogody są one przeznaczone. Gra sprzyja wzbogaceniu słownictwa dziecka. Seria gier edukacyjnych TM Pic’nMix stymuluje rozwój myślenia, wyobraźni, uwagi, koordynacji i małej motoryki.

Zestaw zawiera:
- 8 obrazków z lalkami
- 2 scenariusze gry
- 24 elementy odzieży
- instrukcję i opis gry

Krótki opis gry i zasad
Gra “Ubieranki” składa się z 2-ch pól gry, zdejmowanych elementów - przedmiotów odzieży i 8 kartek - wzorców. W tej grze są przedstawione po cztery komplety odzieży dla chłopaczka i dziewczynki (po dwa dla ciepłej pory roku i po dwa dla zimnej pory roku). “Ubrać” chłopca i dziewczynkę należy odpowiednio do wybranej kartki-wzorca. Elementy przyczepiamy do plansz za pomocą rzepów.

Rekomendacje metodyczne:
• Gra powinna być przeprowadzona pod nadzorem osoby dorosłej (pasuje do zajęć prowadzonych przez ekspertów w przedszkolu oraz do nauczania dzieci w domu);
• Imiona dla figurek chłopaczka i dziewczynki można wybrać według pragnienia dziecka.
• Na początkowym etapie gry zalecamy znajdować i naklejać oddzielne detale kostiumu. Później dziecko musi nauczyć się podbierać komplet odzieży całkiem samodzielnie;
• Pod czas gry chwalcie dziecko za prawidłową odpowiedź;
• Czas trwania gry zależy od zainteresowania i wytrwałości graczy.

Wymiary opakowania:
- długość 23,5 cm
- szerokość 16 cm
- wysokość 5 cm

Pic'n Mix to firma oferująca szereg gier edukacyjnych dla dzieci. Główną cechą produktów jest staranne wykonanie oraz dbałość o najdrobniejsze szczegóły. Gry są kolorowe, pobudzają wyobraźnię dziecka, stymulują rozwój myślenia a także uczą skupienia i uwagi.
 

 

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Pic'n Mix Gra Edukacyjna Ubieranki

Pic'n Mix Gra Edukacyjna Ubieranki

30 innych produktów w tej samej kategorii: