Pic'n Mix Gra Edukacyjna Wesołe Owoce

112001

Nowy produkt

39,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Wiek Od 3 lat
Płeć chłopiec/dziewczynka
Kolor różnokolorowy
Skład plastik

Więcej informacji

Pic'n Mix Gra Edukacyjna Wesołe Owoce
Numer kat. 112001

Twoje dziecko zaczyna aktywnie odkrywać świat od momentu swego urodzenia, dociekliwy wiercipięta dąży do odkrywania wszystkiego, co się dzieje wokół niego, a Ty jesteś bardzo ważnym uczestnikiem tego porywającego procesu. Jednym z głównych sposobów poznania dla dziecka są gry.
Gra sprawia, że nauka staje się łatwa, porywająca i bardziej skuteczna – dzięki łatwo przyswajalnym nowym umiejętnościom oraz wiedzy przekazywanej przez rodzica, maluch wykonuje zadania, podyktowane przez grę. Gra pozwala nie tylko nabyć nowe umiejętności, ale i lepiej rozwinąć wrodzone zdolności dziecka. Reguły gry pozwalają delikatnie regulować zachowanie dzieci i budować ich interkcje między sobą i rodzicami. Finałem gry jest rozwiązanie postawionego zadania, które pozwala dzieciom odczuć uczucie moralnej satysfakcji i sukcesu.

Rodzice powinni pamiętać, że proces gry, bez względu na to, jak bardzo jest ciekawy, nie powinien przekraczać 10-15 minut, by aktywności dziecka nie spadła, a jego zainteresowanie zabawką nie osłabło.

Gra edukacyjna „Wesołe owoce” pomoże Twojemu dziecku nauczyć się nazw owoców i ich kolorów. Gra sprzyja wzbogaceniu słownictwa dziecka. Seria gier edukacyjnych TM Pic&Mix stymuluje rozwój myślenia, wyobraźni, uwagi, koordynacji i umiejętności motorycznych.

Zestaw zawiera:
- 7 plansz do gry
- 2 scenariusze gry
- 16 kolorowych elementów z rzepami
- instrukcję i opis gry

Krótki opis gry i zasad:

Gra „wesołe owoce” jest podzielona na dwa etapy.
Pierwszym etapem jest sortowanie owoców według kolorów: na 4 kartkach są przedstawione skrzynki dla owoców o różnych kolorach. Do każdej skrzynki trzeba „włożyć” owoce odpowiedniego koloru.
Na drugim etapie dziecko poznaje nazwy owoców i ich właściwości: na 3 kartkach są wizerunki talerzy z owocami, na jednej kartce wizerunek przekrojonych owoców i na dwóch kolorowe zarysy owoców. W pierwszym przypadku należy znaleźć połówki owoców i połączyć je. W drugim – na każdy talerz trzeba „położyć” owoce odpowiedniej formy i koloru. W trakcie gry osoba dorosła nazywa, a dziecko powtarza za nim nazwy wybranych owoców.

Wytyczne:
• Gra powinna odbywać się pod nadzorem osoby dorosłej (nadaje się zarówno do zajęć edukacyjnych w przedszkolu przeprowadzanych przez wychowawców, jak i do zabawy w domu pod opieką rodziców).
• Podczas gry należy chwalić dziecko za prawidłowe odpowiedzi.
• Długość gry zależy od zainteresowania i wytrwałości graczy.

Ogólna informacja na temat odnośnie tematu niniejszej gry, którą zaleca się wyjaśnić dziecku w trakcie zabawy: na naszej planecie rośnie wiele różnych owoców. Różnią się one smakiem, zapachem, kolorem, kształtem i wielkością. Owoce – to prawdziwa kopalnia witamin i innych substancji odżywczych. Wszystkie owoce dzielą się na kilka rodzajów: owoce ziarnkowe: jabłka, gruszka. Pestkowe: wiśnia, morela, mango. Cytrusowe: pomarańcze, mandarynki, cytryny. Subtropikalne i tropikalne: granat, banan, ananas. Dyniowate: arbuz, melon.

Wymiary opakowania:
- długość 23,5 cm
- szerokość 16 cm
- wysokość 5 cm

Pic'n Mix to firma oferująca szereg gier edukacyjnych dla dzieci. Główną cechą produktów jest staranne wykonanie oraz dbałość o najdrobniejsze szczegóły. Gry są kolorowe, pobudzają wyobraźnię dziecka, stymulują rozwój myślenia a także uczą skupienia i uwagi.

 

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Pic'n Mix Gra Edukacyjna Wesołe Owoce

Pic'n Mix Gra Edukacyjna Wesołe Owoce

30 innych produktów w tej samej kategorii: