Yookidoo Gymotion Mata Edukacyjna Play Nap

40168

Nowy produkt

244,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

WiekOd 0 do 12 miesięcy

Więcej informacji

Yookidoo Gymotion Mata Edukacyjna z Kocykiem Play’n’Nap
Numer kat. 40168

Innowacyjna, 3-etapowa, wielofunkcyjna mata edukacyjna, która doskonale sprawdza się zarówno podczas zabawy, jak i drzemki. Rozwija dziecko od pierwszych dni życia zapewniając mu różne rodzaje aktywności. Doskonała do zabawy w pozycji leżącej na plecach lub brzuchu, a także w pozycji siedzącej. Wspiera rozwój mięśni, motorykę oraz koordynację wzrokowo-ruchową dziecka. Uczy zależności przyczyna-skutek. Dodatkowa wyściółka maty oraz zintegrowany koc zapewnią maluchowi wygodny i bezpieczny sen po zakończonej aktywnej zabawie, a dołączona do maty poduszka Miś może stać się przyjacielem dziecka na długie lata.

Zawartość:
- 1x duża mata z dodatkową wyściółką oraz zintegrowanym bezpiecznym i przytulnym kocem kopertowym,  
- 1x mocowany do maty pałąk z dwoma łukami oraz blokadą bezpieczeństwa,
- 1x Miś - poduszka do leżenia na brzuchu, która później może stać się przyjacielem dziecka,
- 1x lustro Biedronka - do zawieszenia na pałąku lub postawienia na macie,
- 1x zgniatana mapa przygód – z możliwością zawieszenia na pałąku,
- 1x grzechotka Lis z przesuwanymi koralikami – z możliwością zawieszenia na pałąku,
- 1x aktywowana ruchem grzechotka muzyczna Żaba - zasilana na baterie, z możliwością zawieszenia na pałąku,
- 4x kolorowe kółeczka Yookidoo.

Jak się bawić?

ETAP 1 - ZABAWA NA LEŻĄCO
W pierwszych miesiącach życia dziecka układaj je na macie w pozycji leżącej na plecach i z podziwem obserwuj, jak odkrywa świat. Na pałąku zawieś dołączone do maty zabawki, stymulując dziecko do odwrócenia głowy i skupienia uwagi. Możesz przedłużyć długość wiszących zabawek, dodając dodatkowy pierścień, który zbliży zabawkę do rąk dziecka, zachęcając je do sięgania i chwytania, trenując koordynację wzrokowo-ruchową i ogólne zdolności motoryczne. W nieco późniejszym etapie dziecko będzie zachwycone, widząc swoje odbicie w wiszącym nad nim lustrze.

ETAP 2 - ZABAWA NA BRZUCHU
Mata edukacyjna Gymotion™ Zabawa i Drzemka zapewnia dużo miejsca do poruszania się, gdy dziecko rośnie i ćwiczy swój brzuch. Poduszka z Misiem pomaga maluchowi utrzymać się w pozycji leżącej na brzuchu podczas rozwijania mięśni szyi i ramion, zachęcając do wielokrotnego podnoszenia głowy. Aby wydłużyć czas leżenia na brzuchu, ustaw lustro na macie, żeby dziecko mogło zobaczyć swoje własne odbicie. Porusz lustrem, a znajdująca się z tyłu grzechotka dodatkowo pobudzi uwagę malucha jeszcze bardziej wydłużając czas ćwiczeń. Kiedy dziecko podrośnie, może używać gryzaka znajdującego się z tyłu lustra.

ETAP 3 - ZABAWA NA SIEDZĄCO
Siedzące dziecko umieść na macie i pozwól mu bawić się dołączonymi do niej zabawkami. Ucz przyczyn i skutków, pobudzaj ciekawość, wspieraj rozwinięte już umiejętności motoryczne.

CZAS NA DRZEMKĘ!
Kiedy zmęczone zabawą dziecko zapadnie w sen wśród swoich ulubionych przyjaciół, nie musisz przenosić go do łóżeczka, ani biegać po domu w poszukiwaniu koca. Przykryj malucha zintegrowanym z matą przytulnym i bezpiecznym kocem. Dodatkowa wyściółka maty zapewni mu wygodny sen.

Główne zalety:
- idealna na czas zabawy i drzemki,
- poduszka wspierająca rozwój brzucha, która może stać się przyjacielem dziecka na lata,
- 4 różne zabawki rozwojowe, które można także zabrać ze sobą na spacer,
- przyjemna kolorystyka,
- bardzo prosty sposób składania,
- łatwa w przechowywaniu i przenoszeniu,
- możliwość odpięcia pałąków, dla wygodnej zabawy na siedząco.

Wymiary produktu:
- długość 91 cm
- szerokość 90 cm
- wysokość 43 cm

Yookidoo to marka wyjątkowych produktów, wspierających rozwój dzieci oraz zaprojektowanych tak, aby pobudzały ich wyobraźnię. Yookidoo celebruje fakt odkrywczej zabawy dziecka wprowadzając zupełnie nowe podejście do zabawy i nauki poprzez stymulowanie dziecka wysoce innowacyjnymi oraz interaktywnymi produktami. Marka wywodzi się ze studia design'u wprowadzając tak rozwojowe zabawki, stworzyła zupełnie nową kategorię produktów, które natychmiast stały się bestsellerami na całym świecie. Zabawki dla niemowląt Yookidoo przeznaczone są do zabawy, rozrywki, poszukiwania i odkrywania. Uruchomiona ponad 10 lat temu linia zabawek do kąpieli, była tak rewolucyjna, że na zawsze zmieniła całą kategorię zabawek do kąpieli. Produkty Yookidoo dystrybuowane są do ponad 30 krajów na całym świecie, zaspokajają potrzeby milionów szczęśliwych rodziców i wesołych dzieci.

 

 

 

 

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Yookidoo Gymotion Mata Edukacyjna Play Nap

Yookidoo Gymotion Mata Edukacyjna Play Nap

27 innych produktów w tej samej kategorii: