• -10%
Materac Hevea Baby Comfort 140X70 cm AEGIS NATURAL CARE PLUS
search
  • Materac Hevea Baby Comfort 140X70 cm AEGIS NATURAL CARE PLUS
  • Materac Hevea Baby Comfort 140X70 cm AEGIS NATURAL CARE PLUS
  • Materac Hevea Baby Comfort 140X70 cm AEGIS NATURAL CARE PLUS
  • Materac Hevea Baby Comfort 140X70 cm AEGIS NATURAL CARE PLUS

Materac Hevea Baby Comfort 140X70 cm AEGIS NATURAL CARE PLUS

628,00 zł
565,20 zł Zniżka 10%
Brutto
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 598,00 zł

2-stronny materac o wysokości ok. 12,5cm (z pokrowcem).
Pokrowiec AEGIS NATURAL CARE PLUS

Producent: Hevea

 

Ilość
Wysyłka 4-8 dni roboczych

Materac dla dziecka Hevea Baby Comfort Aegis Natural Care Plus to:

- Dwustronny, antyalergiczny i średnio-twardy materac niemowlęcy.

- Pianka z pionową perforacją obłożona dwustronnie płytami lateksowymi. Zapewnia optymalne odprowadzanie ciepłego powietrza i wilgoci z powierzchni materaca.

- Warstwy materaca można dowolnie odwracać stronami co zwiększa jego trwałość.

- Wyrób Medyczny kl. I

- Do materaca możesz dokupić funkcjonalny ochraniacz 2w1 frotte (click)

Budowa materaca:

- Blok z pianki poliuretanowej o gr. 5 cm, o podwyższonej twardości i z pionowymi kanalikami cyrkulacyjnymi.

- Materac obustronnie obłożony płytą z lateksu Blue Ocean o grubości 3 cm. Lateks o zawartości min. 20% naturalnej żywicy hevea z dodatkiem żelu silikonowego. Atest Eco Standard EuroLatex.

- Pianka lateksowa Blue Ocean to innowacyjny lateks z funkcją obniżania temperatury na powierzchni i we wnętrzu materaca. Używana systematycznie zapobiega powstawaniu potówek oraz stanowi profilaktyke SIDS.

- Pokrowiec zewnętrzny zdejmowany, pikowany antyalergiczną włókniną puszystą o gramaturze 100 g. 

- Materac dwustronny, dwie identyczne strony użytkowe. Płytę lateksową można poddać krótkotrwale działaniu gorącej pary lub niskiej temperatury np. w zamrażalniku celem oczyszczenia z drobnoustrojów i mikroorganizmów.

ZASTOSOWANIE: łóżeczka dziecięce ze szczebelkami, z dnem w postaci stelaża o rozstawie szczebelków nie większym niż co 5 cm, waga dziecka do 40 kg, wiek bez ograniczeń.


Wyrób medyczny kl. I jest zgodny z wymogami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych, zmiany dyrektywy 2001/83/WE, rozporządzenia (WE) nr 178/2002 i rozporządzenia (WE) nr 1223/2009 oraz uchylenia dyrektyw Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG. Procedurę oceny zgodności przeprowadzono na podstawie opracowania dokumentacji technicznej wg załącznika II i III ww. rozporządzenia. Wyrób jest zgodny z normami: PN-EN ISO 14971, PN-EN 1041+A1, PN-EN ISO 15523-1.

POKROWIEC AEGIS NATURAL CARE PLUS -Dzianina HEVEA AEGIS NATURAL CARE  PLUS – to jedna z najbardziej higienicznych dzianin materacowych. Wykorzystuje innowacyjne rozwiązania zaawansowanej technologii medycznej w postaci „tarczy ochronnej” czyli powlekania dzianiny anty mikrobiotyczną oraz antybakteryjną, bezzapachową, bezbarwną, niewypłukującą się powłoką chroniącą przed bakteriami, grzybami, glonami, drożdżami, pleśnią i roztoczami. Apretura staje się częścią materiału, pozostaje na powierzchni, na którą została nałożona przez cały okres żywotności tej powierzchni. Zastosowanie w pokrowcu materaca technologii Aegis nadaje jej funkcje ochronne i profilaktyczne. Produkt wykonany w technologii Aegis Microbe Shield jest pro zdrowotny, przyjazdny dla ludzi, zwierząt i środowiska. Działanie selektywne wobec niechcianych mikroorganizmów stawia AEGIS na czele dzianin antyalergicznych. Dzianina HEVEA AEGIS Natural Care PLUS jest bezzapachowa, miękka, odporna na mycie i wielokrotne pranie. NOWE WŁAŚCIWOŚCI TKANINY - neutralizowanie przykrych zapachów i oczyszczanie powietrza w najbliższym otoczeniu materaca.

Pokrowiec można prać w pralce używając detergentów przeznaczonych dla małych dzieci w temperaturze do 60 stopni C. Nie suszyć mechanicznie.Certyfikaty:Całkowicie antyalergiczny!

Produkt polski

2 lata gwarancji na produkt

Zobacz także