• -10%
Materac piankowy Duo Activia 140x70 - pokrowiec hevea
search
  • Materac piankowy Duo Activia 140x70 - pokrowiec hevea
  • Materac piankowy Duo Activia 140x70 - pokrowiec hevea
  • Materac piankowy Duo Activia 140x70 - pokrowiec hevea
  • Materac piankowy Duo Activia 140x70 - pokrowiec hevea
  • Materac piankowy Duo Activia 140x70 - pokrowiec hevea

Materac piankowy Duo Activia 140x70 MEDICA

362,00 zł
325,80 zł Zniżka 10%
Brutto

2-stronny materac o wysokości ok. 9cm (z pokrowcem).
Pokrowiec medica 

Producent: Hevea

Czas realizacji: 4-8 dni roboczych

Ochraniacz Wodoodporny Hevea 2w1 Frotte : nie
Ochraniacz Wodoodporny Hevea 2w1 Bawełna: nie
Prześceradło Białe Hevea Jersey 100% Bawełny: nie
Ilość
Produkt dostępny na zamówienie

Hevea Duo Activia z pokrowcem medica to:
- 2-stronny matrac piankowy o właściwościach antyalergicznych;

- Unikalne połączenie specjalnych wysokoelastycznych pianek o zróżnicowanej, odpowiednio dobranej twardości, gęstości i wytrzymałości;

- Komfort oraz właściwe ułożenie ciała dziecka podczas snu i odpoczynku.Właściwie dobrane warstwy:

- strona twarda (od pierwszych chwil życia do ukończenia 6-go m-ca ) aktywnie wspomaga właściwy rozwój małego dziecka.

- wysokoelastyczna strona średnio-twarda umożliwia właściwe ułożenie ciała niemowlaka o coraz większej wadze i wzroście. Jednocześnie zwiększona sprężystość i wytrzymałość pianki HR wspomaga aktywność ruchową dziecka.POKROWIEC HEVEA MEDICA to zdrowa unikatowa dzianina w kolorze białym z delikatnym nadrukiem w kolorze szarym.

POKROWIEC HEVEA MEDICA to zdrowa unikatowa dzianina w kolorze białym z delikatnym nadrukiem w kolorze szarym. Dzianina jest miła w dotyku, posiada jedwabisty chwyt i jest w całości antyalergiczna. Dzianina Medica produkowana jest od wielu lat dla marki Hevea przez największego polskiego producenta dzianin - ZTK Teofilów. Odpowiednio dobrany skład surowcowy – naturalna bawełna organiczna (40%), tworząca optymalny mikroklimat oraz nowoczesne, oddychające włókna poliestru (60%) dają możliwość wszechstronnego zastosowania dzianin, zarówno w wyrobach dla niemowląt, jak i starszych dzieci. Wszystkie dzianiny Hevea charakteryzują się niezwykłą wytrzymałością, miękkim, aksamitnym chwytem i wyjątkową delikatnością w dotyku. W całości przepuszczając powietrze pozwalają na utrzymanie stabilnej temperatury na poziomie właściwym dla organizmu ciała ludzkiego oraz odparowują wilgoć czego efektem jest komfort suchej skóry. Dzianiny spełniają także ważną funkcję bakteriostatyczną, odpowiadając za zahamowanie nadmiernego tempa wzrostu bakterii i utrzymanie ich naturalnego poziomu na powierzchni skóry tzw. pH. Te z nich, które są dedykowane dla najmłodszych jak Medica posiadają podwyższone parametry paro przepuszczalności oraz zdolności neutralizacji wolnych rodników.

UWAGI: Odpowiednie wszycie taśmy suwakowej (z 3 stron pokrowca) nie sprawia kłopotu podczas zdejmowania i zakładania pokrowca co wpływa korzystnie na właściwe zachowanie czystości i higieny całego pokrowca.

Pokrowiec można prać w pralce używając detergentów przeznaczonych dla małych dzieci w temperaturze do 60 stopni C.

Certyfikaty:Całkowicie antyalergiczny!

Produkt polski

10 lat gwarancjiZobacz także