• -10%
Materac Hevea Baby Comfort 120x60 cm MEDICA
search
  • Materac Hevea Baby Comfort 120x60 cm MEDICA
  • Materac Hevea Baby Comfort 120x60 cm MEDICA
  • Materac Hevea Baby Comfort 120x60 cm MEDICA
  • Materac Hevea Baby Comfort 120x60 cm MEDICA

Materac Hevea Baby Comfort 120x60 cm MEDICA

558,00 zł
502,20 zł Zniżka 10%
Brutto
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 531,00 zł

2-stronny materac o wysokości ok. 12,5cm (z pokrowcem).
Pokrowiec MEDICA

Producent: Hevea

Ilość
W magazynie

Materac dla niemowlaka Hevea Baby Comfort Medica to:

- Dwustronny, antyalergiczny i średnio-twardy materac niemowlęcy.

- Pianka z pionową perforacją obłożona dwustronnie płytami lateksowymi. Zapewnia optymalne odprowadzanie ciepłego powietrza i wilgoci z powierzchni materaca.

- Warstwy materaca można dowolnie odwracać stronami co zwiększa jego trwałość.

- Wyrób Medyczny kl. I

- Do materaca możesz dokupić funkcjonalny ochraniacz 2w1 frotte (click)

Budowa materaca:

- Blok z pianki poliuretanowej o gr. 5 cm, o podwyższonej twardości i z pionowymi kanalikami cyrkulacyjnymi.

- Materac obustronnie obłożony płytą z lateksu Blue Ocean o grubości 3 cm. Lateks o zawartości min. 20% naturalnej żywicy hevea z dodatkiem żelu silikonowego. Atest Eco Standard EuroLatex.

- Pianka lateksowa Blue Ocean to innowacyjny lateks z funkcją obniżania temperatury na powierzchni i we wnętrzu materaca. Używana systematycznie zapobiega powstawaniu potówek oraz stanowi profilaktyke SIDS.

- Pokrowiec zewnętrzny zdejmowany, pikowany antyalergiczną włókniną puszystą o gramaturze 100 g. 

- Materac dwustronny, dwie identyczne strony użytkowe. Płytę lateksową można poddać krótkotrwale działaniu gorącej pary lub niskiej temperatury np. w zamrażalniku celem oczyszczenia z drobnoustrojów i mikroorganizmów.

ZASTOSOWANIE: łóżeczka dziecięce ze szczebelkami, z dnem w postaci stelaża o rozstawie szczebelków nie większym niż co 5 cm, waga dziecka do 40 kg, wiek bez ograniczeń.


Wyrób medyczny kl. I jest zgodny z wymogami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych, zmiany dyrektywy 2001/83/WE, rozporządzenia (WE) nr 178/2002 i rozporządzenia (WE) nr 1223/2009 oraz uchylenia dyrektyw Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG. Procedurę oceny zgodności przeprowadzono na podstawie opracowania dokumentacji technicznej wg załącznika II i III ww. rozporządzenia. Wyrób jest zgodny z normami: PN-EN ISO 14971, PN-EN 1041+A1, PN-EN ISO 15523-1.

POKROWIEC HEVEA MEDICA to zdrowa unikatowa dzianina w kolorze białym z delikatnym nadrukiem w kolorze szarym. Dzianina jest miła w dotyku, posiada jedwabisty chwyt i jest w całości antyalergiczna. Dzianina Medica produkowana jest od wielu lat dla marki Hevea przez największego polskiego producenta dzianin - ZTK Teofilów. Odpowiednio dobrany skład surowcowy – naturalna bawełna organiczna (40%), tworząca optymalny mikroklimat oraz nowoczesne, oddychające włókna poliestru (60%) dają możliwość wszechstronnego zastosowania dzianin, zarówno w wyrobach dla niemowląt, jak i starszych dzieci. Wszystkie dzianiny Hevea charakteryzują się niezwykłą wytrzymałością, miękkim, aksamitnym chwytem i wyjątkową delikatnością w dotyku. W całości przepuszczając powietrze pozwalają na utrzymanie stabilnej temperatury na poziomie właściwym dla organizmu ciała ludzkiego oraz odparowują wilgoć czego efektem jest komfort suchej skóry. Dzianiny spełniają także ważną funkcję bakteriostatyczną, odpowiadając za zahamowanie nadmiernego tempa wzrostu bakterii i utrzymanie ich naturalnego poziomu na powierzchni skóry tzw. pH. Te z nich, które są dedykowane dla najmłodszych jak Medica posiadają podwyższone parametry paro przepuszczalności oraz zdolności neutralizacji wolnych rodników.

Pokrowiec można prać w pralce używając detergentów przeznaczonych dla małych dzieci w temperaturze do 60 stopni C. Nie suszyć mechanicznie.Certyfikaty:Całkowicie antyalergiczny!

Produkt polski

2 lata gwarancji na produkt

Zobacz także