• -10%
Materac piankowo-lateksowy  Hevea Baby Max Medica (120x60)
search
  • Materac piankowo-lateksowy  Hevea Baby Max Medica (120x60)
  • Materac piankowo-lateksowy  Hevea Baby Max Medica (120x60)
  • Materac piankowo-lateksowy  Hevea Baby Max Medica (120x60)
  • Materac piankowo-lateksowy  Hevea Baby Max Medica (120x60)

Materac Hevea Baby Max Medica 120x60

390,00 zł
351,00 zł Zniżka 10%
Brutto
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 371,00 zł

Wygodny, trwały materac pianowo-lateksowy średnio twardy, wysokość materaca ok 11, 5cm. 

Producent: Hevea

 

Ilość
W magazynie

Materac dla niemowlaka Hevea BabyMax Medica to:

- materac dwustronny, strona piankowa twarda przeznaczona dla noworodków - blok z pianki wysokoelastycznej o grubości 7cm o podwyższonej twardości i dobrej przepuszczalności powietrza , strona lateksowa średnio-twarda, naturalna płyta lateksowa Blue Ocean o grubości 3 cm, lateks o zawartości min. 20% naturalnej żywicy lateksowej z dodatkiem żelu silikonowego z atestem Eco Standard EuroLatex;

- pianka lateksowa Blue Ocean to innowacyjny lateks z funkcją obniżania temperatury na powierzchni materaca, używany systematycznie zapobiega powstawaniu potówek oraz stanowi profilaktykę SIDS;

- w materacu nie zastosowano kleju co zwiększa trwałość produktu, pianki można dowolnie zestawiać stronami a płytę lateksową poddawać krótkotrwale działaniu goracej pary lub niskiej temperatury np.  w zamrażalniku (jest to działanie pro zdrowotne celem oczyszczenia oraz zniwelowania drobnoustrojów i mikroorganizmów).

- Do materaca możesz dokupić funkcjonalny ochraniacz 2w1 frotte (click)
POKROWIEC HEVEA MEDICA to zdrowa unikatowa dzianina w kolorze białym z delikatnym nadrukiem w kolorze pastelowo żółtym. Materiał został zaprojektowany pod kątem wspomagania pielęgnacji delikatnej skóry dziecka. Wytrzymałość na rozciąganie zarówno w stanie mokrym jak i suchym sprawia, że może być długotrwale użytkowany. Delikatna jedwabista struktura dzianiny MEDICA posiada zdolność do neutralizacji wolnych rodników oraz wiązania wilgoci, przez co staje się jeszcze bardziej przyjazna nawet dla najbardziej delikatnej skóry dziecka. Duża zawartość bawełny zapewnia doskonały przepływ powietrza i paro przepuszczalność.

Pokrowiec można prać w pralce używając detergentów przeznaczonych dla małych dzieci w temperaturze do 60 stopni C.Certyfikaty:Całkowicie antyalergiczny!

Waga materaca: 2,5kg

Materac do łóżeczka dziecięcego szczebelkowego, waga dziecka do 40 kg, grupa wiekowa 0-24 mies.

Produkt polski

2 lata gwarancji na produkt, 5 lat na wkład materaca

Zobacz także