Wyjątkowe wielofunkcyjne łóżeczka dla Twojego maluszka
   0 Komentarze
Wyjątkowe wielofunkcyjne łóżeczka dla Twojego maluszka

Wyjątkowe wielofunkcyjne łóżeczka dla Twojego maluszka

Bardzo często w naszym sklepie stacjonarnym Mi Fili, spotykam się z zapytaniem przyszłych rodziców o łóżeczka i komody, tylko takie które nie będą zajmować dużo miejsca. Chodzi tu głównie o to, że większość rodziców decyduje się na postawienie łóżeczka dla niemowlaka w sypialni rodziców, w salonie lub mają niewielki pierwszy pokoik dla dziecka. Zależy im przy tym aby oprócz łóżeczka, wstawić niewielką komodę lub regalik do przechowywania niezbędnych akcesori dla noworodka jak chociażby ubranka, pieluszki czy też rzeczy do pielęgnacji maluszka. Świetnym rozwiązaniem będą wtedy łóżeczka wielofunkcyjne z przewijakiem, komodą w jednym. Na początek proponuję kolekcję Moon polskiego producenta Pinio, a konkretnie łóżeczko Moon w rozmiarze 120x60 oraz małą komodę Moon. Łóżeczko Moon i mała komoda Moon prezentuje się tak:

 

Poprzez ustawienie komody jak na zdjęciu, otrzymujemy idealne miejsce na przewijak w rozmiarze 50x70cm, z boku mamy niewielką przestrzeń do przechowywania podręcznych rzeczy. Całość wygląda bardzo ładnie i jest bardzo funkcjonalne. Oczywiście uwagę przykuwa samo łóżeczko Moon, które jest bardzo oryginalne dzięki zastosowaniu nietypowych szczebelek. Łóżeczko można dodatkowo wyposażyć w szufladę na kółkach, która przy małych wnętrzach jest bardzo przydatna. Łóżeczko Moon w zestawie z komodą Moon oraz szufladą znajdziecie w naszym sklepie tutaj: PINIO MOON (click)

Kolejnym bardzo praktycznym łóżeczkiem jest z pewnością łóżeczko Paso Doble polskiego producenta Bellamy. Łóżeczko prezentuje się tak:

Jest to łóżeczko 60x120 z szufladą i komodą i przewijakiem. Łóżeczko wykonane zostało z najwyższej jakości płyty MDF, oraz naturalnego drewna (szczebelki). Standardowo posiada 3 poziomy regulacji wysokości materaca, 3 wyjmowane szczebelki. W zestawie praktyczna szuflada na kółkach. Szufladę możemy zamontować ze strony prawej lub lewej. W momencie montażu decydujemy również z której strony ma się znajdować komoda z 4 szufladami oraz szafką z boku. Co więcej łóżeczko wyposażone jest w praktyczny przewijak, który możemy składać i rozkładać. Łóżeczko Paso Doble to funkcjonalny mebel, dodatkowo po demontażu przedniej ramki, mamy możliwość stworzenia praktycznej sofki dla starszego dziecka. Jak widać łóżeczko 120x60 Paso Doble posiada dużo praktycznych rozwiązań, zajmuje niewiele miejsca. Posiada wszystkie potrzebne atrybuty, które potrzebuje młody rodzic przy pierwszym łóżeczku dla dziecka. Łóżeczko do kupienia tutaj: PASO DOBLE (click)

Teraz czas na najnowszą propozycję łóżeczka wielofunkcyjnego od Bellamy. Up - łóżeczko w rozmiarze 70x120 z funkcją komody, przewijaka, możliwością przekształcenia w większe łóżeczko 160cm, oraz możliwością przebudowy w biurko. Ale o tym więcej poniżej. Zobaczcie jak się prezentuje:

 

Teraz po kolei:)

Łóżeczko Up Bellamy występuje w dwóch kolorach: białym i szarym. Łóżeczko Up to łóżeczko pod materac 70x120cm, istnieje możliwość dokupienia materaca w tym rozmiarze producenta Bellamy z oferty naszego sklepu. Łóżeczko posiada 3 stopniową regulację wysokości materaca. Z przodu łóżeczka widzimy kontenerek, który wyposażony jest w szufladę i szafkę. Możemy go zamontować z prawej lub lewej strony. Wierzch kontenerka stanowi miejsce do przewijania (przewijak). W ofercie naszego sklepu Mi Fili znajdują się również przewijaki dedykowane do łóżeczka Up. Bok kontenerka wyposażony jest w półki. Przednia ramka łóżeczka jest dzielona, poprzez demontaż fragmentu ramki, tworzymy przestrzeń do swobodnego wchodzenia lub wychodzenia z łóżeczka dla już nieco większego dziecka. Oczywiście łóżeczko posiada opcję sofki i co najciekawsze możliwość przekształcenia w tapczanik dla starszego dziecka w rozmiarze 160x70cm. Z elementów które zostają po transformacji łóżeczka Up w tapczanik, tworzymy biurko z regulowanym blatem oraz szafką. Dodatkowo łóżeczko można wyposażyć w szufladę na kółkach. Łóżeczko Up Bellamy zdobyło w tym roku prestiżową nagrodę Design Awards 2020. Łóżeczko Up Bellamy wraz ze wszelkimi niezbędnymi dodatkami znajdziecie tu: BELLAMY UP (click)

Mam nadzieję, że zaprezentowane modele łóżeczka wzbudziły zainteresowanie i pomogą przy wyborze pierwszego wielofunkcyjnego łóżeczka dla dziecka.

Share This Post :

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code