Przytulny pokój dla dziewczynki - Inspiracje od MiFiLi.pl

Przytulny pokój dla dziewczynki - Inspiracje od MiFiLi.pl

Sprawdź nasze inspiracje

Przytulny pokój dla dziewczynki inspiracje

Przytulny pokój dla dziewczynki

Przytulny pokój dla dziewczynki

Przytulny pokój dla dziewczynki inspiracje

Przytulny pokój dla dziewczynki inspiracje

Przytulny pokój dla dziewczynki projekt

W aranżacjach użyto produktów

W projekcie pokoju dla dziewczynki warto uwzględnić takie produkty, które sprawią że pokój będzie przytulny. Choć wydawać by się mogło, że kluczową rolę będą tutaj odgrywać miękkie i naturalne tekstylia, to prawda jest taka że na przytulny charakter wnętrza ma wpływ wiele innych czynników. Jeśli jesteś w trakcie aranżacji pokoju dla dziewczynki podpowiemy jak go zaaranżować aby był przytulny. Inspiracją do tego wpisu jest pokój dziecka naszej klientki Marty, która właśnie wybiera meble i dodatki do pokoju swojej córeczki. Jak tylko pokój będzie gotowy przedstawimy galerię zdjęć prezentujące to wyjątkowe wnętrze. Poniżej znajdziecie meble i dodatki, które zostały wykorzystane w projekcie pokoju dla córki pani Marty.

Przytulny pokój dla dziewczynki - wybór mebli

Rodzaj mebli i ich kolor ma znaczny wpływ na charakter pokoju Twojego dziecka. Wybierając białe meble do pokoju dziewczynki zwróć uwagę na zastosowaną kolorystykę bieli. Choć kolor biały może wydawać się nam tak oczywisty to jej odcieni jest naprawdę wiele od chłodnych do ciepłych. Zdecydowanie przytulniej w pokoju dziewczynki będą wyglądać meble w kolorze tak zwanej złamanej bieli będące w ciepłym jej odcieniu. Dodatkowo meble z elementami naturalnego drewna będą wyglądać przytulnie w pokoju dziecka, zaokrąglone krawędzie oraz obłe kształty mebli sprawią że pokój dziewczynki będzie naprawdę prezentować się wyjątkowo. Żadnej wręcz wątpliwości nie ulega fakt że meble wykonane z naturalnego drewna pozostawione w jego kolorze wpłyną na to że pokój dziecka będzie ciepły i zjawiskowy. Wszelkie nieoczywiste kolory mebli, które możemy spotkać w kolekcji Basic polskiego producenta Wood Luck Design wykonane z płyty meblowej w ciepłych kolorach tu kaszmir będą idealnym wyborem do projektu pokoju dla dziewczynki. Meble Basic zostały wybrane do projektu pokoju naszej klientki, do których to mebli będziemy dobierać dodatki.

Ściany w pokoju dla dziewczynki

Kolor ścian to element projektu pokoju dla dziewczynki od którego warto rozpocząć aranżację wnętrza dla dziecka. Ma on znaczny wpływ na wygląd i charakter pokoju dla dziewczynki. Pokój dla dziewczynki zyska na przytulności dzięki odpowiedniemu doborze koloru ścian. Decydując się na białe ściany, wybierz ciepły odcień bieli, który idealnie będzie się komponować z białymi meblami tworząc zjawiskowy charakter w pokoju dla dziewczynki. Jeśli nie biel to każdy jeden wybrany kolor będzie idealnie wyglądać w pokoju Twojego dziecka pod warunkiem że jego odcień będzie ciepły. W projekcie pokoju naszej klientki Marty zdecydowaliśmy się na ściany w kolorze białym, użyto farby producenta Tikurilla Optive White.Na jednej ze ścian umieścimy Mural Newbie Magic Forest 7481 z oferty naszego sklepu z motywem leśnym w ciepłej kolorystyce dzięki którym pokój zyskał na przytulności. Na ścianie z muralem umieściliśmy śliczne półki domki w kształcie domków – półki domki Ivoro polskiego producenta Inmondo.

Meble, ściany i dodatki

Dodatki to kolejny element aranżacji pokoju dla dziewczynki, dzięki któremu jej pokój będzie przytulny. Na początek kilka słów o tekstyliach w pokoju dziewczynki, których wybór ma ogromny wpływ na charakter pokoju dziecka. Do projektu pokoju naszej klientki wybraliśmy dywan wykonany z bawełny do prania w pralce w kolorze beżowym. Dywan Hippy Stars Natural idealnie będzie współgrał z wybranymi meblami i kolorem ścian. Całą aranżację pokoju dla dziewczynki uzupełniliśmy poduszkami w kształcie liścia wykonane ze lnu w kolorze pudrowego różu. W przytulnym pokoju dla dziewczynki nie mogło zabraknąć baldachimu nad łóżkiem również lnianego w kolorze brudnego różu oraz przyjemnej lnianej narzuty. Aby ocieplić wnętrze pokoju dla dziewczynki zdecydowaliśmy się na lampy z abażurami w kolorze beżowym wykonane z tkaniny velvet z podstawami w kolorze naturalnego drewna. Leśny motyw pokoju podkreśliliśmy namiotem tipi oraz matą na podłogę w kształcie liścia. Mebel, który idealnie dopełni całą aranżację pokoju dla dziewczynki to oryginalna półka, biblioteczka na książki zaprojektowana w duchu Montessori. Biblioteczka wyposażona jest w trzy pojemne półki, a wysokość całego mebla pozwala dziecku na swobodny dostęp do książek.

Share This Post :

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code