Pokój dla dziewczynki w wieku szkolnym - Inspiracje od MiFiLi.pl

Pokój dla dziewczynki w wieku szkolnym - Inspiracje od MiFiLi.pl

Sprawdź nasze inspiracje

W aranżacjach użyto produktów

Przestrzeń do nauki w pokoju dla dziewczynki w wieku szkolnym warto dobrze zorganizować. Funkcjonalna strefa do nauki dla ucznia zapewni komfort pracy podczas długich godzin spędzonych przy czytaniu i pisaniu. Podpowiemy na co zwrócić uwagę przy zakupie biurka dla dziewczynki w wieku szkolnym. Jakie meble będą niezastąpione w pokoju ucznia. Projekt pokoju dla dziewczynki w wieku szkolnym to przede wszystkim odpowiednio wyznaczone strefy: do nauki, snu i zabawy. Powiemy jak prawidłowo je wyznaczyć.

Biurko dla ucznia - pomysł na pokoik dla dziewczynki

Wybór biurek jest bardzo duży na początek chciałam zwrócić uwagę na bardzo funkcjonalne biurka, które rosną wraz z dzieckiem. Należy do nich biurko dla ucznia polskiego producenta mebli Bellamy, biurko SoSixty. W projekcie pokoju dla dziewczynki warto uwzględnić takie rozwiązanie tym bardziej jeśli projektujemy pokój np. 6 letniej dziewczynki, która rozpoczyna naukę w szkole. Biurko So Sixty ma regulowaną wysokość blatu, dzięki czemu można bez problemu dopasować go do wieku i potrzeb dziecka. Biurko wyróżnia również ograniczenie blatu dzięki któremu, przedmioty umieszczone na nim nie będą po prostu spadały. W biurku zastosowano najwyższej klasy prowadnice do szuflad z systemem „push to open”. Pomyślano również o otworze na kabel, bo przecież lampka na biurku jest niezbędnym elementem wyposażenia pokoju dla dziewczynki w wieku szkolnym.

W projekcie pokoju dla dziewczynki można uwzględnić również biurko z kolekcji Funflex, które rośnie wraz z dzieckiem. Z uwagi na trzy poziomy regulacji wysokości biurko dla ucznia idealnie sprawdzi się dla dzieci w każdym wieku również dla młodzieży. Dzięki takim rozwiązaniom biurka posłużą na długo a projekty pokoju dla dziewczynki z użyciem regulowanych biurek będą uniwersalne i funkcjonalne. Doceni to każdy rodzic. W strefie do nauki w pokoju dziewczynki w wieku szkolnym nie może zabraknąć praktycznego i pojemnego regału na książki i akcesoria szkolne. Regał Minimondo będzie świetnym wyborem. W projekcie pokoju dla dziewczynki biurko należy ustawić możliwie najbliżej okna. W propozycji naszej zaproponowaliśmy również nowość wysoką komodę Ines, która naszym zdaniem będzie idealna do pokoju ucznia. Wysoka wąska komoda Ines pomieści przybory szkolne nie zajmując dużo miejsca w pokoju dziewczynki w wieku szkolnym.

Projekt pokoju dla dziewczynki w wieku szkolnym - strefa snu

W projekcie pokoju dla dziewczynki w wieku szkolnym warto uwzględnić praktyczne duże łóżko, które umożliwi dziecku wygodny sen oraz zapewni wystarczająco dużo miejsca na odpoczynek i naukę w ciągu dnia. Tak, w pewnym wieku dziecka łóżko staje się oazą do wypoczynku, spotkań z przyjaciółmi oraz miejscem do nauki i czytania lektur. Bardzo ciekawą propozycją będzie tu nowość z oferty mebli dla dzieci polskiego producenta. Łóżko Calmo zabudowane z opcją powiększenia powierzchni spania oraz praktycznymi pojemnymi szufladami to idealny wybór do pokoju dziewczynki w wieku szkolnym. Łóżko występuje w kolorze białym oraz szlachetnej szarości dzięki czemu ciekawie możemy połączyć łóżko z innymi meblami nie koniecznie z kolekcji Calmo, które obecnie posiadamy w pokoju dziewczynki. Zabudowany tył łóżka to świetne rozwiązanie, dzięki czemu dziecko w ciągu dnia może wygodnie się oprzeć. Projekt pokoju dla dziewczynki z łóżkiem Calmo nabierze dziewczęcego charakteru będzie praktycznym rozwiązaniem na lata. Bardzo oryginalnym i praktycznym łóżkiem, które będzie pięknie prezentować się w pokoju dla dziewczynki w wieku szkolnym będzie z pewnością łóżko Dessi polskiego producenta mebli dla dzieci Inmondo. Spójrz na to jakie jest praktyczne. W projekcie pokoju dla dziewczynki łóżko należy ustawić tak aby był możliwie swobodny dostęp do niego.

Dodatki - pokój dla dziewczynki w wieku szkolnym

Choć projekt pokoju dla dziewczynki często nabiera „poważnego” młodzieżowego charakteru, warto pamiętać o dodatkach, które nadadzą wnętrzu przytulności i o których nie sposób zapomnieć nawet w pokoju ucznia. Odpowiednio wydzielona strefa do snu i nauki to klucz do sukcesu w pokoju dla dziewczynki w wieku szkolnym. Nie możemy zapomnieć przecież o strefie do zabawy, którą warto stworzyć z wykorzystaniem nietuzinkowych dodatków. Wszystko tak naprawdę zależy od charakteru, motywu przewodniego oraz stylu w jakim urządzamy pokój dziecka. Bardzo dziewczęce dodatki w postaci drobnych mebli i dodatków z wikliny będą świetnym uzupełnieniem projektu pokoju dla dziewczynki w stylu klasycznym lub retro.

Urocze wiklinowe meble, półki z pomponami, wiklinowe wieszaki na pewno ocieplą wnętrze i świetnie będą współgrać z białymi meblami. Wybierając motyw leśny w pokoju dla dziewczynki w wieku szkolnym warto zdecydować się na namiot tipi Forest Friends, który w kąciku do zabawy sprawdzi się idealnie, do zabawy ale także jako miejsce do czytania. Przeglądając galerię projektów pokoi dla dziewczynek z pewnością zwrócisz uwagę na sposoby aranżacji łóżka: poduchy, narzuty z miękkich naturalnych materiałów stworzą przytulny klimat w pokoju dziewczynki w wieku szkolnym.

Share This Post :

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code