Oryginalna Babushka
   0 Komentarze
Oryginalna Babushka

Babushka, to najnowsza kolekcja mebli polskiego producenta Wood Luck Design. Kolekcję cechuje bardzo oryginalny design, warto przyjrzeć się jej bliżej. Kolekcja zdecydowanie spodoba się Tym, którzy szukają nietuzinkowych rozwiązań w swoich wnętrzach. Można nawet powiedzieć, że jest to kolekcja mebli do wyszukanych wnętrz, nieoczywistych, wnętrz wzorem z magazynów wnętrzarskich. Kolekcję wyróżniają oryginalne nóżki, zakończenia mebli w postaci „falbanki” oraz kolorystyka mebli. Meble z kolekcji Babushka są w kolorze szarym tzw. Łąkowym (ral 7032)

Komoda Babushka to wysoka komoda, charakteryzująca się oryginalnymi nóżkami oraz „falbankami”. Na dole komody znajduje się jedna duża szuflada. W szufladzie tej zastosowano wysokiej jakości prowadnice z samodomykiem. Komoda podzielona jest na dwie części, z jednej znajdują się 4 szufladki, w których również zastosowano prowadnice z samodomykiem, z drugiej znajduje się szafka z praktycznymi półkami. Komodę wyróżnia zdecydowanie oryginalny i niepowtarzalny design sami zobaczcie:

Uwagę zwraca również regał z charakterystycznymi zaokrągleniami na górze regału, praktyczne półki do układania zabawek dziecka oraz praktyczną szufladę.Całość wygląda bardzo interesująco.

Szafa z kolekcji Babushka ma bardzo ciekawy i praktyczny rozkład wewnętrzny. Jest on bardzo ważny, dużo osób przed zakupem zwraca uwagę właśnie na rozmieszczenie szafy wewnątrz. Na dole szafy znajdziemy dużą pojemną szufladę. Szafa Babushka podzielona jest na dwie części. Z lewej strony wysoko znajduje się półkę, poniżej wieszak na ubrania. Z tej samej strony na dole szafy znajduje się dodatkowa szuflada na prowadnicach z samodomykiem.Z prawej strony szafy mamy praktyczne półki.

Łóżeczko z kolekcji Babuchka od Wood Luck Design to łóżeczko w rozmiarze 140x70cm. Łóżeczko jest bez szuflady, ale posiada funkcję przekształcenia w praktyczny tapczanik dla starszego dziecka. Łóżeczko standardowo posiada 3 poziomy regulacji wysokości materaca. Uroku dodają mu charakterystyczne "falbanki" na dole łóżeczka oraz oryginalne nóżki.

Wszystkie meble z kolekcji Babushka spełniają europejskie normy bezpieczeństwa, materiały do produkcji mebli Babushka producenta Wood Luck Design są zgodne z normą EN71/3 - norma ta dotyczy mebli dziecięcych oraz zabawek.

Share This Post :

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code