Aranżacja ścian w pokoju dziecięcym - Inspiracje od MiFiLi.pl

    Aranżacje pokoju dziecięcego    0 Komentarze
Aranżacja ścian w pokoju dziecięcym - Inspiracje od MiFiLi.pl

Sprawdź nasze inspiracje

ściany w pokoju dziecięcym

ściany w pokoju dziecięcym zdjęcia

ściany w pokoju dziecięcym galeria

ściany w pokoju dziecięcym inspiracje

ściany w pokoju dziecięcym aranżacje

ściany w pokoju dziecięcym projekt

W aranżacjach użyto produktów

Meble wybrane, dywan, zasłony ? Czyżby to już koniec urządzania pokoju Twojego dziecka ?

Może potrzebujesz inspiracji do zaaranżowania ścian w pokoju dziecięcym. Spójrz na ściany. Zaaranżuj je z nami. Możliwości udekorowania ścian jest wiele. Począwszy od pomalowania ścian na wybrany kolor aż po wybór różnorodnych dodatków na ścianę które nadadzą mu wyjątkowy charakter.

Co na ściany w pokoju dziecka? Podpowiemy.

1,2,3 Fajną tapetę wybierz Ty

Przeglądając inspiracje pokoi dziecięcych widzimy, że tapety są bardzo chętnie wykorzystywane we wnętrzach dla dzieci. Z pewnością warto je wykorzystać. Nie należy jednak przesadzać - jedna ściana w zupełności wystarczy. Jakie są możliwości ? Tapety poskiego producenta Dekornik. Wyjątkowe tapety, nietuzinkowe i odważne wzory. Dużo motywów roślinnych, leśnych czy też kwiatowych, motywów związanych z naturą. Dla chłopców motywy samolotów, wielorybów czy też dinozaurów. Każdy znajdzie coś dla siebie. Tapety z kolekcji Dekornik świetnie współgrają z meblami z naszej oferty. Jedną z moich ulubionych aranżacji jest połączenie tapety z motywem leśnym z kolekcją Pinette polskiego producenta Bellamy. Meble w kolorze białym z elementami drewna wyjątkowo prezentują się na tle tapety z motywem lasu, zwierząt.

Tapety Newbie to popularne i nietuzinkowe wzory bardzo modne w ostatnim czasie.

Kolekcje tapet Newbie została stworzona przy współpracy z marką Kappahl, charakteryzuje się wyjątkową kolorystyką i przede wszystkim wysoką jakością. Przeglądając aranżacje pokoi dziecięcych spotkacie cudowne połączenie tapet z kolekcji Newbie z meblami z oferty naszego sklepu.

4,5 Na naklejkę masz już chęć

Naklejki do pokoju dziecka, dają wiele możliwości. Ogromny ich wybór pozwoli ci na szybką i wyjątkową zmianę w pokoju Twojego dziecka. Ja szczególnie doceniam te które pełnią również funkcję edukacyjną. Naklejki mapy sprawdzą się tu idealnie. Doceni je w szczególności rodzic dzieci w wieku szkolnym. Zalet naklejek jest wiele, możliwość wielokrotnego naklejania, szybki montaż i demontaż to tylko kilka z nich. Naklejki są świetnym rozwiązaniem w aranżacji pokojów dziecięcych tym bardziej, że zainteresowania dzieci potrafią szybko się zmienić. Wtedy bez problemu dopasujemy naklejki do obecnych zainteresowań malucha. Słodkie, cudowne naklejki na ścianę to naprawdę dobry pomysł na aranżację pokoju dziecięcego.

6,7,8 Załóżkownik wybierz proszę

Naklejka załóżkownik - nazwa ta brzmi dość dziwnie, lecz jest to naklejka, którą doceni nie jeden rodzic. Załóżkownik to nic innego jak naklejka którą umieszcza się na ścianie za łóżkiem. Pełni ona funkcję dekoracyjną, zdecydowanie potrafi odmienić strefę snu i odpoczynku w pokoju dziecka. Naklejka załóżkownik to też przede wszystkim naklejka, która ochroni przestrzeń za łóżkiem przed zabrudzeniem. Dlatego naklejka ta tak doceniana jest przez rodziców. Miejsce przy łóżku po prostu jest wyjątkowo narażone na zabrudzenia wie to nie jeden rodzic. Załóżkownik w kształcie gór, zaokrąglony z motywem ulubionego bohatera to funkcjonalny i ładny dodatek w pokoju Twojego dziecka.

9,10,11 Półki polubisz właśnie

Półki na ścianie w pokoju dziecka spełnią nie tylko funkcje ozdobne ale i praktyczne. Gdy oryginalnie i ciekawie je powiesisz na ścianie stworzy się wyjątkowy element dekoracyjny. Wyjątkowy i praktyczny element dzięki któremu zyskujesz miejsce do przechowywania drobnych rzeczy w pokoju dziecka. Półka to miejsce na książki lub zabawki. W małych pomieszczeniach są niezastąpione. Interesujący kształt półek taki jak np. chmurki, domki, tipi nada wyjątkowy charakter w pokoju Twojego dziecka. Drewniane półki w różnych kolorach to dodatek do wnętrza, który doceni każde dziecko.

Różnorodność dodatków na ścianę sprawi że pokój Twojego dziecka zmieni się nie do poznania. Charakterystyczne tapety, wyjątkowe naklejki, półki i półeczki wszystko to stworzy niepowtarzalny klimat w pokoju dziecka. Aranżacje dziecięcego pokoju pełne wyjątkowych dodatków na ścianę z pewnością zainspirują Państwa do kreatywnego ich wprowadzenia właśnie w Waszych wnętrzach.

Share This Post :

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code