Biurko Domek
search
  • Biurko Domek
  • Biurko Domek
  • Biurko Domek
  • Biurko Domek
  • Biurko Domek
  • Biurko Domek
  • Biurko Domek

My Mini Home Biurko Domek

1 890,00 zł
Brutto
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 1 890,00 zł
Kolor: biały
Ilość
Dostępność 8-10 dni roboczych

Biurko Domek służy do nauki i zabawy. Zastąpi kilka mebli oraz zabawek, które lubią dzieci. Stanowi idealne miejsce do pisania oraz tworzenia prac plastycznych. Świetnie sprawdza się jako tablica do kredowych malowanek. Pełni również funkcję regału, na którym frontem do dziecka można poustawiać jego ulubione lektury.

Biurko Domek to jeden mebel, który ma kilka funkcji. Jedna część jego lekko pochylonego dachu służy jako blat biurka. Wszystkie akcesoria, niezbędne do pisania oraz rysowania można schować w umieszczonym na szczycie kominie. Przybory, aktualnie używane, chroni przed upadkiem listwa, zabezpieczająca dół dachu. Wystarczy przejść z jednej strony Biurka Domku na drugą, aby w kilka chwil zmienić sposób zabawy. Druga część zadaszenia to lubiana przez dzieci tablica kredowa. Tylną część domku zajmuje regał na dziecięce książeczki. Ustawione okładką do przodu zachęcają do lektury.

Biurko Domek ze względu na swój kształt może pełnić funkcję bazy do zabaw różnego typu. Szybko stanie się również ulubionym meblem domowego czworonoga, który chętnie skryje się w jego zacisznym wnętrzu. Mebel łączy kilka funkcji w jednym produkcie. Dlatego doskonale sprawdzi się w każdym pomieszczeniu, również o małej powierzchni. Każda jego część jest łatwo dostępna dla małego użytkownika. Dziecko może swobodnie decydować, z której strony chce korzystać nie potrzebując pomocy osoby dorosłej przy zmianie sposobu zabawy. Do mebla idealnie pasują Taboret Rondo oraz Krzesło Domek. Biurko Domek montuje się ręcznie poprzez połączenie ścian i dachu w wyznaczonych miejscach.

Produkt jest przeznaczony do samodzielnego montażu.
Wysokość domku: 77 cm, szerokość 84 cm, głębokość 71 cm.
Wysokość blatu 52 cm.

Do produkcji wykorzystujemy drewno, które pochodzi z certyfikowanych o obszarów leśnych.

Malujemy farbami przyjaznymi dla środowiska posiadającymi rekomendację ,,Polskiego Towarzystwa Alergologicznego”

Projektujemy i produkujemy w Polsce.

Produkty chronione są jako wzór wspólnotowy, zarejestrowany w Urzędzie Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej (EUIPO) pod numerami RCD od 005796679-0001 do 005796679-0008.